hansgrohe QuickClean

Mniej kamienia, więcej radości.

Twarda woda, brud, środki czyszczące: Wyposażenie Twojej łazienki musi wiele wytrzymać. hansgrohe kładzie kres uciążliwemu czyszczeniu. Wiele pryszniców i baterii marki Premium wyposażone jest w technologię QuickClean, a to oznacza: Kamień i inne osady możesz usunąć z nich łatwo przez potarcie. Dzięki temu Twoje produkty marki hansgrohe pozostaną piękne i sprawnie działające przez długi czas.

QuickClean spełnia swoją funkcję zarówno w przypadku pryszniców, jak i baterii. Kamień znika, a idealny kształt strumienia pozostaje.

QuickClean: Funkcja szybkiego usuwania kamienia

Dla dziecinnie łatwego czyszczenia, na perlatorze baterii i na dyszach strumieniowych pryszniców znajdują się silikonowe wypustki. Wysokiej jakości i odporny na uszkodzenia silikon wystarczy przetrzeć palcami. Dzięki temu kamień i brud znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, a Ty możesz cieszyć się strumieniem o zawsze pełnym kształcie. Piękny strumień prysznicowy podczas kąpieli i równomiernie płynąca woda podczas mycia rąk sprawiają po prostu więcej radości.

Dowiedz się, jak działa QuickClean w prysznicach marki hansgrohe:

Także w strefie umywalki, wanny i bidetu

A ponieważ QuickClean jet tak praktycznym rozwiązaniem, marka hansgrohe wyposażyła w tę technologię liczne swoje produkty: Baterie umywalkowe i wannowe oraz głowice i główki prysznicowe, a także baterie bidetowe.

QuickClean należy do tych technologii hansgrohe, które czynią czyszczenie i pielęgnację komfortową i szybką. Dalsze wskazówki na temat skutecznego czyszczenia produktów hansgrohe znajdziesz w naszym Poradniku na temat pielęgnacji i czyszczenia baterii i pryszniców.

Dowiedz się, jak działa QuickClean w bateriach marki hansgrohe:

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy