Świat w perspektywie na całej linii

Długotrwała produktywność dzięki zaangażowaniu i odpowiedzialności

Ten, kto zdecyduje się na zakup prysznica lub baterii marki hansgrohe może mieć pewność, że będzie to produkt piękny i długowieczny. Jednak za tym kryje się jeszcze więcej zalet: Od pierwszego pomysłu po opakowanie Grupa Hansgrohe nie pozostawia niczego przypadkowi. Tutaj produkcja odbywa się z dbałością o oszczędność zasobów - w środowisku pracy, które człowieka stawia w centrum. A polityka firmy temperatura wody? Dalekowzrocznie fair.

Grupa Hansgrohe: nasze sukcesy budujemy na odpowiedzialności społecznej - także dla Ciebie

Wiodąca marka hansgrohe wywodzi się z domu, w którym odpowiedzialne gospodarowanie zasobami wpisane jest w system wartości. Perspektywiczne myślenie i odpowiedzialne działanie: Oto fundamenty, na których Grupa Hansgrohe zbudowała swój międzynarodowy sukces. Konkretnie:

  • Odpowiedzialne gospodarowanie
    W swoich lokalizacjach Hansgrohe myśli i działa społecznie odpowiedzialnie. Odnosi się to zarówno do wszystkich procesów produkcyjnych jak i do uważnego podejścia do pracowników i zasobów.
  • Zarządzanie przedsiębiorstwem
    W Hansgrohe wybitne osiągnięcia znajdują się na liście priorytetów. Od fundamentów po kadrę zarządzającą, wszyscy pracują nad udanym połączeniem celów ekonomicznych, środowiska naturalnego i społeczeństwa.
  • Zaangażowanie społeczne
    Hansgrohe podejmuje również działania, które wykraczają poza cele ekonomiczne przedsiębiorstwa. Mnóstwo energii wkładamy w projekty społeczne i ekologiczne.

Jakie korzyści niesie to ze sobą dla Ciebie, jako klienta?

Twój produkt marki hansgrohe do łazienki lub kuchni został wyprodukowany z dbałością o ekologię i dobro społeczne. W Twoim domu działa on niezawodnie i tak oszczędnie, jak to możliwe. Cechuje go wysoka jakość i długa żywotność. Jakie to miłe uczucie.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy