Whitepaper hansgrohe

Renowacja łazienki z gwarancją zadowolenia

Renowacja łazienki nie jest już czarną magią. Przede wszystkim dlatego, że jesteś na nią przygotowany: magazyn Whitepaper będzie drogowskazem na drodze do Twojej wymarzonej łazienki. Od pomysłu po realizację. Skorzystaj z przygotowanej listy kontrolnej podczas przeglądania ekspozycji łazienkowej i dowiedz się co radzi ekspert. Potrzebujesz wskazówek i podstawowych informacji? Aby otrzymać bezpłatny poradnik, po prostu wypełnij i wyślij formularz. Nasz magazyn w formie pdf prześlemy do Ciebie e-mailem.

Tytuł*

Twój przewodnik po udanej renowacji

Zestaw prysznicowy Crometta, polecany do modernizacji łazienki.
Świetne rozwiązanie podczas remontu: Zestaw prysznicowy łączący komfort głowicy i główki prysznicowej, który korzysta z dotychczasowych przyłączy. Na zdjęciu zestaw Crometta E 240.
Pozwól aby nasz magazyn Whitepaper Cię poprowadził:
  • Gdzie znajdę inspiracje do mojej łazienki?
  • Jak mogę uzyskać wyższy komfort, uwzględniając swoje osobiste potrzeby?
  • Gdzie otrzymam fachowe doradztwo?
  • Jak przebiega cały proces projektowania łazienki?
  • Z jakimi kosztami muszę się liczyć?
  • Jak uniknąć pyłu i stresu na miejscu budowy?
  • A dodatkowo: Lista kontrolna na spotkanie z projektantem łazienek
Nasz magazyn ma formę przewodnika i omawia wszystkie kroki w sensownej kolejności. Możesz zacząć i przerwać w dowolnym momencie, np. na czas rozmowy o wymarzonej łazience. A potem kontynuować od kolejnego rozdziału.
“Z dobrym doradztwem i projektem znajdujemy rozwiązania wspólnie – czasem bardzo zaskakujące.”
Christian Wadsack, architekt wnętrz i wykładowca, 2020

Renowacja z sukcesem: Tylko z dobrym projektem

Architekt wnętrz i projektant łazienek Christian Wadsack.
Christian Wadsack – projektant wnętrz, z wykształcenia stolarz – tworzy w swoim biurze projektowym w Bad Oeynhausen innowacyjne łazienki, a jednocześnie wykłada na wyższej uczelni.

Marzysz o oazie wellness czy może o łazience rodzinnej? Życzysz sobie większego komfortu dla wszystkich oraz nowoczesnej techniki? Być może zastanawiasz się właśnie, co będzie najlepszym wyborem. W końcu modernizacja łazienki to nie tylko obiekty mocowane na ścianie, lecz także technika, która się za nimi kryje. 

Możesz liczyć na profesjonalne wsparcie: Nasz doradca łazienkowy omówi z Tobą wszelkie pomysły i życzenia. To osoba, która jest w stanie ocenić możliwości dostępne w Twojej łazience i udzielić Ci kompetentnej porady. Aby lepiej przygotować się do rozmowy z fachowcem, skorzystaj z gotowej listy kontrolnej umieszczonej w niniejszym magazynie Whitepaper.
Projektant łazienek zawrze wszystkie ustalenia w szczegółowym projekcie, skoordynuje prace i pozostanie do Twojej dyspozycji także po zakończeniu remontu. Jesteś ciekaw, co radzi projektant? Przeczytaj wywiad z Christianem Wadsackiem i dowiedz się, dlaczego tak istotna jest całościowa koncepcja łazienki.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy