Odkryj hansgrohe na żywo

Imprezy targowe łączą

Odkryj innowacyjne produkty do łazienki i kuchni w wyjątkowym otoczeniu: Marka hansgrohe prezentuje siebie i swoje produkty na wielu imprezach targowych i wydarzeniach na całym świecie, od międzynarodowych spotkań branżowych, po targi regionalne - być może również w Twojej lokalizacji. Czekamy, aby móc Cię powitać.

hansgrohe stoisko wystawowe w ISH.
Stoisko hansgrohe na targach ISH 2017

Na naszym stoisku targowym możesz doświadczyć wszystkimi zmysłami wyznaczających kierunki innowacji w dziedzinie baterii, pryszniców i systemów prysznicowych: Przetestuj nasze produkty, z których wiele doświadczysz interaktywnie, w trakcie ich działania, a także skorzystaj z okazji do osobistej rozmowy. Pracownicy hansgrohe z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą Ci w znalezieniu optymalnego rozwiązania na Twoją wymarzoną łazienkę. Pozwól się zainspirować!

IFH Nürnberg

IFH/Intherm co dwa lata jest ważnym miejscem spotkań dla branży sanitarnej, grzewczej, klimatyzacyjnej i energii odnawialnych. Na tych targach specjalistycznych ponad 630 wystawców z 19 krajów prezentuje swoje produkty, innowacje i praktyczne rozwiązania ponad 42000 odwiedzającym profesjonalistom.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy