Barwne życie rodziny z kolorową armaturą marki hansgrohe.
FinishPlus – 6 kolorowych powierzchni

Design ma tylko jeden wzór do naśladowania - Ciebie

Wszyscy zaczynamy i kończymy nasz dzień w łazience - niezależnie od tego, czy mieszkamy na wsi czy w mieście, sami czy w wielopokoleniowej rodzinie. Wszyscy uwielbiamy wyrażać naszą indywidualność. Barwne życie, kolorowe powierzchnie: dzięki FinishPlus masz pole do indywidualnej ekspresji, zawsze i wszędzie tam, gdzie tego chcesz. Ponieważ design ma tylko jeden wzór do naśladowania - Ciebie. 

Dom. To o wiele więcej niż 2 pokoje z kuchnią i łazienką

Nowocześnie czy elegancko? Minimalistycznie czy ekstrawagancko? Niezależnie od tego, z kim i gdzie mieszkasz: hansgrohe towarzyszy Ci przez życie. Dzięki pięciu wariantom powierzchni FinishPlus możesz zaprojektować swoją łazienkę dokładnie tak, jak chcesz. Dzięki naszym produktom w matowych kolorach i odcieniach metalicznych masz pełną wolność wyrazu własnego poczucia estetyki. Po to, aby umywalka, wanna czy prysznic stały się Twoimi ulubionymi strefami.

#CreateAsYouAre: piękne jest to, co podoba się Tobie

Fakt, że hansgrohe tworzy wysokiej jakości wzornictwo łazienkowe, które cechuje trwałość i przyjazne dla środowiska funkcje oszczędzania wody, to jedno. To, co wykreujesz w domu dzięki tym produktom, to drugie. W galerii zdjęć możesz obejrzeć inspirujące przykłady wnętrz naszych klientów. Jesteśmy pod wrażeniem.

FinishPlus: Design na każdym etapie życia

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy