Kuchnia marzeń dla wszystkich

Życie rodzinne wokół kuchennej wyspy w kolorowym wnętrzu

Kuchnia rodzinna potrafi wszystko: Pozwala na szybkie przygotowanie posiłków, ale jest także sceną dla miłośników gotowania i życia towarzyskiego. W kuchennej codzienności wiele czynności trzeba wykonywać jednocześnie, co wymaga dużej przestrzeni blatu roboczego i bliskich odległości. Otwarcie kuchni na strefę mieszkalną pobudzają interakcje, a kolory umilają gotowanie.

Kolorowe akcenty w nowoczesnej kuchni rodzinnej.
Kuchenna wyspa szczęścia

Kuchnia rodzinna jest centralnym punktem domu

Marzysz o rodzinnej kuchni, w której wszystkim jest przyjemnie spotykać się, jeść, bawić się i dzielić? W takim razie, być może swobodna aranżacja z wyspą będzie dla Ciebie inspiracją. Łagodny podział przestrzeni stwarza miejsce dla urozmaiconych aktywności. Dzieci można mieć tu zawsze na oku, kiedy bawią się lub odrabiają lekcje. W tej kuchni, łatwe do pielęgnacji powierzchnie zdają egzamin na co dzień, a dzięki kolorowym akcentom kolorystycznym, panuje w niej przyjemny nastrój.

Kuchnia rodzinna jest przystosowana do wszystkich zadań, a przy tym jest łatwa w utrzymaniu

Kuchenna wyspa oferuje dużą powierzchnię do pracy i mnóstwo miejsca w szafkach, dzięki czemu sprosta wszystkim wymaganiom. Dzięki temu, że jest umieszczona w centrum kuchni, wszystko jest w zasięgu ręki. Powierzchnie można łatwo utrzymać w czystości, co dotyczy także wyłożonej płytkami podłogi. Mozaika w stylu vintage tuszuje małe niedoskonałości, a w połączeniu z drewnem szafy, tworzy kontrast dla elegancji lakierowanej bieli. Naturalne kolory kreują radosny klimat i nawiązują do strefy wypoczynkowej. Aneks kuchenny pod oknem podchwytuje zarówno motyw bieli o wysokim połysku z mebli, jak i motyw drewna w kuchennym blacie.

Kombinacja zlewozmywakowa dostosowana do codzienności rodziny

Kombinacja baterii i zlewozmywaka marki hansgrohe z ekstra dużą misą umywalkową wyjątkowo dobrze pasuje do tej rodzinnej kuchni. Szeroki zlewozmywak o wewnętrznym wymiarze 66 cm pomieści duże naczynia, a nawet blachę do pieczenia, a w codziennym pośpiechu można w nim bez problemu coś przechować. Wyciągana na długość 76 cm wylewka baterii ułatwia zmywanie i umożliwia napełnianie garnków postawionych obok zlewozmywaka. Przy tym sterowanie wodą za dotknięciem przycisku Select jest wygodne i wystarczy do tego jedna ręka, podczas gdy strumień płynie tam, gdzie jest potrzebny. Dla najmłodszych pomocników kuchennych zestaw combi jest szczególnie ergonomiczny, ponieważ strumień wody można uruchamiać i zatrzymywać za pomocą dźwigni na przednim brzegu zlewozmywaka.

Ponadczasowa stal szlachetna

Kombinacja zlewozmywakowa ze stali szlachetnej harmonizuje z drewnianym blatem. Szczególnie ergonomicznym rozwiązaniem w rodzinnej kuchni jest przycisk obsługi umieszczony z przodu zlewozmywaka.

Wysokiej jakości zlewozmywak ze stali szlachetnej w kuchni dedykowanej rodzinie.
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy