Zachęcająca i przytulna

Kuchnia marzeń w przytulnej aranżacji

Kuchnia, w której dobrze się mieszka to coś więcej niż miejsce do gotowania: Oferuje przestrzeń do bycia razem i przyjemność spędzania czasu przy wspólnym stole. Ponadczasowe i nowoczesne połączenie czerni i bieli w aranżacji z atrakcyjną strefą jadalną. Ciepłe drewno i wygodne meble łączą płynnie przenikające się strefy. Funkcjonalne elementy z wzornictwem najwyższej jakości dopełniają tę wymarzoną kuchnię.

Przytulna kuchnia inspirująca życie towarzyskie.
Celebruj posiłki i zostań na dłużej

Nowoczesna kuchnia, w której chce się mieszkać

Marzysz o przytulnej kuchni z dużą strefą jadalną, w której chce się przebywać i cieszyć przyjemnym nastrojem? W takim razie spodoba Ci się połączenie drewna, wygodnych foteli z nowoczesną, funkcjonalną kuchnią. Przy dużym stole tętni życie, celebrowane są posiłki i rozmowy. W ponadczasowej i jednocześnie nowoczesnej kuchni o białych frontach, czerń blatu stanowi elegancki kontrast. W tym wnętrzu ciepłe materiały tworzą przytulny nastrój.

Kuchnia w czarno-białej kolorystyce idealnie współgra z drewnem

Szlachetny, rustykalny, drewniany stół na podłodze wyłożonej parkietem wygląda bardzo atrakcyjnie. Siedziska z obiciami nadają wnętrzu przytulny charakter. Subtelne akcenty kolorystyczne i akcesoria dopełniają całość: Sprzęty kuchenne w kolorze miętowej zieleni elegancko konweniują z czarnymi blatami. Do tego wspaniale wpisuje się nowoczesne wzornictwo zlewozmywaka.

Komfort w strefie zlewozmywaka przemienia kuchnię w przestrzeń dobrego samopoczucia

W tej kuchni, minimalistycznie kombinacja zlewozmywakowa i baterii, prezentuje się wyjątkowo pięknie. Szeroki zlewozmywak z wysokogatunkowej stali szlachetnej przylega płasko do czarnego blatu. Ekstra szeroka misa zlewozmywakowa o wymiarze wewnętrznym 66 cm oferuje mnóstwo miejsca na duże naczynia, a nawet blachę do pieczenia: Jest to szczególnie praktyczne, gdy przygotowujesz ucztę dla rodziny i gości. Dopasowana bateria kuchenna z wyciąganą wylewką zapewnia przy tym ekstra duży zakres działania. Wąż o długości 76 cm sprawia, że praca jest wygodna, technologia Select w wylewce umożliwia komfortową obsługę jedną ręką: Wygodnie włączaj i wyłączaj strumień wody za dotknięciem przycisku i jednocześnie kieruj go we właściwe miejsce.

Wyciągana wylewka w akcji

Komfort obsługi jest na wagę złota, gdy w strefie zlewozmywaka jesteś na najwyższych obrotach, sBox zapewnia płynny ruch węża wyciąganej wylewki w szafce pod zlewozmywakiem.

Przytulna kuchnia z nowoczesną kombinacją zlewozmywakową.
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy