Pomysł na wnętrze o niedużym metrażu

Kompaktowa kuchnia marzeń: harmonijne aranżacje na niewielkim metrażu

Także przy niewielkiej powierzchni kuchnię można zaaranżować harmonijnie. Dzięki drewnianym akcentom i ciepłym kolorom otwarty aneks kuchenny łączy się przyjemnie ze strefą mieszkalną. W kompaktowej kuchni, doskonała armatura ułatwiająca płynność pracy łączy się z naturalnością. Przekonaj się sam, jak komfortowa może być mała kuchnia.
 

Nowoczesna kuchnia w zabudowie na niewielkim metrażu.
Harmonijna i elegancka

Ta mała kuchnia w zabudowie wydaje się całkiem duża

Marzysz o małej kuchni, która tworzy harmonijną całość? W takim razie, być może spodoba Ci się kompaktowa kuchnia w zabudowie, która dzięki dobranym do siebie kolorom i materiałom, zwraca uwagę nie tylko swoją funkcjonalnością. Na niewielkiej powierzchni kuchnia ta łączy naturalność i szlachetne akcenty.

Przytulne połączenie materiałów dla otwartego aneksu kuchennego

Naturalny klimat jest rezultatem połączenia drewna i płytek, które zestawiono z betonem na ścianach. Miks autentycznych materiałów uzupełniają metalowe regały w stylu industrialnym. Białe lakierowane powierzchnie stanowią stylowy kontrast do całości. Otwartość na część mieszkalną nadaje kompaktowej kuchni transparentność, podczas gdy przejście od kamienia do drewna na podłodze zaznacza strefy. W aneksie kuchennym inteligentne rozwiązania spełniają swoje zadanie: W ten sposób zapachy gotowania znikają w wyciągu kuchennym w płycie grzewczej, a ściana z tyłu pozostaje w pełni funkcjonalna. Wysoki moduł zabudowy, który dopełnia aneks kuchenny do kształtu litery L, w wysmakowany sposób prezentuje sprzęty high-tech z drewnianymi akcentami.

W małej kuchni nie trzeba rezygnować z funkcjonalności

W tak wyważoną kompozycję materiałów wpisuje się harmonijnie kombinacja baterii i zlewozmywaka ze stali szlachetnej. Przy tym kuchnia na niewielkim metrażu zyskuje dzięki temu, że zlewozmywak i wysokiej jakości bateria kuchenna tworzą zgrany duet. Ekstra duża misa zlewozmywakowa i dopasowana do niej bateria tworzą estetyczną oraz funkcjonalną całość. Sterowanie wodą za pomocą dźwigni na przednim brzegu zlewozmywaka jest wyjątkowo wygodne, podczas gdy wyciągana na długość 76 cm wylewka zwiększa zakres działania w kompaktowej kuchni. Za dotknięciem przycisku Select na wylewce, woda płynie w trybie wybranego strumienia i we właściwe miejsce. Można to zrobić jedną ręką, co zachwyci miłośników gotowania, którzy cenią sobie płynność działań w kuchni.

Komfort obsługi na niewielkiej powierzchni

Proste sterowanie wodą za pomocą uchwytu w połączeniu z wyciąganą wylewką: Dzięki temu kombinacja zlewozmywakowa natychmiast zjednuje sobie zwolenników, nawet w najmniejszej kuchni.

Kombinacja zlewozmywakowa dla małej kuchni.
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy