Kuchnia otwarta inspirowana naturą

Otwarta kuchnia w naturalnym klimacie, pełna innowacji

Dzięki tym inspiracjom połączysz różnorodne naturalne materiały i nowoczesne wzornictwo, aby wykreować otwartą kuchnię marzeń. Aranżację z mnóstwem drewna oraz estetyką kamienia i metalu dopełnia innowacyjna kombinacja zlewozmywakowa. W pełnym kontrastów wnętrzu, chrom i naturalne powierzchnie współgrają ze sobą w oprawie żywiołowej zieleni.

Wskazówki marki hansgrohe odnośnie aranżacji kuchni mieszkalnej.
Pomysły na szlachetną kuchnię mieszkalną

Naturalne materiały w połączeniu z technicznymi innowacjami

Kochasz naturalność i szukasz pomysłów na nowoczesną i zarazem bliską naturze aranżację Twojej kuchni? W takim razie zmysłowe w dotyku materiały i ciepłe akcenty drewna i miedzianych refleksów, które tu prezentujemy, z pewnością przypadną Ci do gustu. Podobają Ci się propozycje emanujące elegancją i delikatnością? Na szczęście ta aranżacja nie wymaga kompromisów pomiędzy strefą zlewu a designem: Nowoczesna bateria marki hansgrohe łączy się w tej mieszkalnej kuchni z naturalnymi motywami.

Wolnostojąca wyspa kuchenna jest obudowana stalą patynowaną, która stanowi najnowszy trend i nadaje luksusowym meblom wspaniałą kolorystykę. Motyw rdzewiejącej powierzchni powraca jako panel ścienny przy zlewozmywaku. Do tej eklektycznej estetyki pasuje naturalne wykończenie górnych szafek w kolorze kamiennej szarości. Zlewozmywak z naturalnego granitu SilicaTec łączy stylistykę naturalnego kamienia i tworzy tło dla chłodno połyskującej baterii kuchennej najwyższej jakości. Stanowi ona część innowacyjnej kombinacji zlewozmywakowej, w której za dotknięciem przycisku Select na przednim brzegu zlewu można bez przerywania pracy włączać i wyłączać strumień wody, a poprzez obrót przycisku - otworzyć lub zamknąć odpływ. Ergonomiczne umiejscowienie funkcji Select jest przy tym wyjątkowo praktyczne. Wyciągana wylewka z dwoma rodzajami strumienia oferuje dodatkową elastyczność w strefie zlewozmywaka.

Naturalny klimat aranżacji kuchennej znajduje swoją kontynuację także w strefie jadalni. Dobrane do drewnianego stołu tapicerowane krzesła zachęcają do spędzania wolnych chwil wokół niego: Tutaj chce się zawsze zostać trochę dłużej, czy to podczas śniadania czy brunchu, a także kolacji w gronie rodziny i przyjaciół. Rośliny i zioła dopełniają to wnętrze bliskie naturze.

Komfort obsługi i naturalność

Przycisk Select na przednim brzegu zlewozmywaka wychodzi Ci naprzeciw: Włączanie i wyłączanie wody za dotknięciem przycisku, obrót otwiera lub zamyka odpływ.

Nowoczesna kombinacja zlewozmywakowa z oddzielnym elementem obsługi
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy