Styl industrialny w kuchni

Kuchnia marzeń: piękna aranżacja w stylu loftowym

Chciałbyś wprowadzić wielkomiejską jakość życia loftowej aranżacji do swojej kuchni? A zatem połączenie elementów metalowych, przemysłowej podłogi i akcentów w kolorystyce czerń i chromu z pewnością przypadnie Ci do gustu. Ta chłodna atmosfera perfekcyjnie pasuje do minimalizmu kombinacji zlewozmywakowych marki hansgrohe. W ten sposób kuchnia staje się manufakturą gotowania w otwartej przestrzeni, którą cechuje nowoczesna wygoda.

Otwarta aranżacja mieszkalna z kuchnią jak w lofcie.
Chłodny styl rodem z loftu

Mała kuchnia z barem nawiązuje do industrialnych wnętrz modelowych

Inspiruje Cię surowy, wielkomiejski styl loftowy, kiedy rozmyślasz o swojej kuchni marzeń? Cenisz sobie urok rewitalizowanych pomieszczeń poprzemysłowych bez zbędnych ozdób? W takim razie zapewne przykładasz także wagę do prostej stylistyki i funkcjonalności. Przejrzysty klimat wzornictwa z zastosowaniem metalu, chłodnych powierzchni i motywów zaczerpniętych z loftów doskonale wpisuje się w te preferencje. Modny styl industrialny pasuje także do wysokich wymagań względem jakości wyposażenia kuchennego.

Rzucająca się w oczy funkcjonalność napotyka zredukowaną kolorystykę

Mocne akcenty w formie metalowych regałów, chłodne kolory i industrialna podłoga w estetyce Terrazzo przywodzą na myśl loft. Czarny blat łączy bar ze strefą kuchennych czynności. Ta optyczna klamra łapie jednocześnie metalową czerń regałów i front piekarnika. Stal szlachetna zlewozmywaka i lśniący chrom baterii kuchennej, perfekcyjnie wtapiają się w rzeczowy styl industrialny. Zintegrowanie w jednej linii z blatem kuchenki i zlewozmywaka pasuje do tego idealnie. Jest to rozwiązanie przekonujące nie tylko pod względem estetycznym, ale również praktycznym. Wnęka ścienna w kontrastowej kolorystyce stanowi wymarzone tło dla prezentującej się fenomenalnie baterii kuchennej najwyższej jakości.

Wysoce funkcjonalne centrum zmywania

Bateria i zlewozmywak tworzą zgrany duet:  Kombinacja zlewozmywakowa przyspiesza pracę dzięki innowacyjnemu systemowi sterowania wodą na przednim brzegu zlewozmywaka. Podczas gdy wodę można wygodnie włączać i wyłączać za pomocą dźwigni, wylewka wyciągana na długość do 76 cm oferuje wyjątkowo dużo elastyczności. Dotknięcie przycisku Select na wylewce wystarczy, aby skierować strumień wody tam, gdzie jest on potrzebny: w obrębie ekstra dużej misy lub w inne miejsce w promieniu działania.

Funkcjonalność w centrum uwagi

Płynne praca w kuchni: Sterowanie wodą odbywa się za pomocą dźwigni z przodu, wylewka wyciągana na długość do 76 cm zapewnia maksymalny promień działania.

Nowoczesna kombinacja kuchenna dla płynnej pracy.
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy