Naturalny kamień w kuchni marzeń

Kuchnia z charakterem: materiał granit

W nowoczesnej kuchni kluczem jest naturalność. W konsekwencji pojawił się trend na granit jako materiał na powierzchnie przeznaczone do pracy. Jego elegancki i ekskluzywny wygląd jest równie efektowny pod postacią kuchennego blatu, jak i w strefie zlewozmywaka. Zwłaszcza, że ​​ten wytrzymały materiał można harmonijnie łączyć z wieloma stylami aranżacji.

Granit pasuje do nowoczesnych aranżacji kuchennych.
Naturalne materiały to trend w dziedzinie projektowania kuchni. Granitowy zlewozmywak kuchenny i granitowa powierzchnia przeznaczona do pracy wnoszą ekskluzywne akcenty do tego jasnego i przyjaznego wnętrza.

Granit stawia mocny akcent

Kuchnia nie tylko staje się bardziej przytulna, rosną także wymagania względem wysokiej jakości znajdujących się w niej detali. Ostatecznie kuchnia powinna odpowiadać indywidualnym gustom i harmonijnie komponować się z mieszkaniem, ponieważ kuchnia od dawna jest czymś więcej niż tylko miejscem, w którym ludzie gotują. Dlatego na liście życzeń dotyczących indywidualnej aranżacji znajdują się eleganckie powierzchnie wysokiej jakości. Granit, dzięki swojej różnorodności, pozwala wykreować harmonijne kombinacje lub świadome kontrasty. Ten wyrazisty materiał wpisuje się w architektoniczny trend na naturalne materiały solidnej jakości. Tym lepiej, gdy można go łatwo utrzymać w czystości.

Spójne stylistycznie aranżacje z zastosowaniem granitu

Dzięki zlewozmywakom granitowym nadasz aranżacji harmonijny styl: ten wszechstronny i naturalny materiał harmonizuje zarówno z drewnem, jak i estetyką betonu i ceglanych ścian. W zestawieniu z kolorowymi powierzchniami w otoczeniu, ten materiał umożliwia wykreowanie wspaniałych kombinacji. Powierzchnia przeznaczona do pracy i dopasowany kolorystycznie kuchenny zlewozmywak wizualnie łączą się w jedną całość. Naturalny wygląd i przyjemna w dotyku powierzchnia to kolejne zalety zlewozmywaka granitowego. Ten spokojny język projektowania wprowadza kreatywny spokój do centrum burzliwej kuchni.

Spójna estetyka wprowadza spokój

Plus zlewozmywaka granitowego: odpowiednio dobrany odcień pozwala płynnie wkomponować granit w aranżację. Subtelny połysk nadaje strefie zlewozmywaka ekskluzywny charakter.

Spójne stylistycznie projektowanie kuchni.

Język projektowania z zastosowaniem granitu: zlewozmywaki kuchenne hansgrohe przekonują funkcją i haptyką

Przekonuje Cię spójna stylistyka aranżacji kuchennych? W takim razie odkryj naszą ofertę funkcjonalnych i estetycznych zlewozmywaków kuchennych:

  • Zlewozmywaki granitowe hansgrohe z materiału SilicaTec są dostępne w różnych wariantach kolorystyki. Zlewozmywaki te cechuje nieporowata, a jednocześnie odporna na uszkodzenia powierzchnia.
  • Zlewozmywak jedno- czy dwukomorowy? Montaż nablatowy czy jednak wariant do podbudowy? Z boczną powierzchnią do osuszania czy bez: wytrzymały i jednocześnie przyjemny w dotyku materiał zapewni Ci wolność osobistej aranżacji
  • Oprócz tego, asortyment hansgrohe oferuje wiele baterii kuchennych, dopasowanych do różnych gustów i stylów organizacji pracy. Dla zapewnienia preferowanej swobody działania pod baterią do dyspozycji są różne warianty wysokości. Nazywamy je strefami ComfortZone

 

Jeszcze więcej inspiracji: naturalność w kuchni z zastosowaniem granitu & pokrewnych materiałów

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy