Większy zasięg wokół zlewozmywaka

Lekkość i wygoda: baterie kuchenne z funkcją wyciąganej wylewki i z hansgrohe sBox

Korzystaj z wody w sposób ukierunkowany i ciesz się elegancką technologią w sercu Twojej kuchni. Bateria kuchenna z funkcją wyciąganej wylewki zapewnia znacznie większy zakres działania. Możesz również cieszyć się różnymi rodzajami strumienia lub wodą za dotknięciem przycisku. Wielozadaniowość w strefie kuchennego zlewozmywaka jest jeszcze wygodniejsza dzięki hansgrohe sBox, sprytnej skrzynce na wąż, która zapewnia płynność sekwencji pracy.

Zakres działania na miarę wielozadaniowości: sBox wszystko ułatwia

Baterie kuchenne marki hansgrohe z funkcją wyciąganej wylewki oferują znacznie więcej elastyczności podczas korzystania z wody w strefie zlewozmywaka. Dodatkowo wyróżniają się one pięknym wzornictwem.

  • Wyciągana wylewka  niesamowicie zwiększa zasięg działania w strefie kuchennego zlewozmywaka; w połączeniu z sBox nawet o 76 cm. Jest to zaleta na przykład podczas podlewania roślin lub napełniania wazonów.
  • Wyciągany wąż w połączeniu z obrotową wylewką czyni pracę w strefie dwukomorowego zlewozmywaka wydajniejszą.
  • Dzięki mocowaniu magnetycznemu MagFit wąż chowa się niemal bezszelestnie i stabilizuje się ponownie pośrodku wylewki.

hansgrohe sBox: wszystko na swoim miejscu dla niezawodności działania

Z pewnością cenisz sobie płynność pracy w strefie kuchennego zlewozmywaka. Poznaj nasze baterie kuchenne z hansgrohe sBox: bezpieczny moduł na wąż, który jest elementem zestawu w przypadku wielu baterii kuchennych z funkcją wyciąganej wylewki, oferuje niewyobrażalną wygodę wyciąganej wylewki lub wyciąganej wylewki prysznicowej. Dzięki niezawodnemu i dyskretnemu prowadzeniu węża w szafce pod zlewozmywakiem możesz w pełni skoncentrować się na wielozadaniowości w strefie zlewozmywaka. sBox jest dostępny w kombinacjach z bateriami kuchennymi z funkcją wyciąganej wylewki oraz z zestawami składającymi się ze zlewozmywaka i baterii.
Oszczędzający miejsce sBox w szafce pod zlewozmywakiem.
Czyste i kompaktowe prowadzenie węża, które zapewnia sBox, uwalnia więcej miejsca w szafce pod zlewozmywakiem. Uporządkowana przestrzeń umożliwia łatwiejszy dostęp do wszystkich przedmiotów.

hansgrohe sBox: po prostu porządek

Czy to brzmi znajomo? Wiele przyborów kuchennych dzieli małą przestrzeń w szafce pod zlewozmywakiem, a pomiędzy nimi zwisa wąż baterii z funkcją wyciąganej wylewki. Nic dziwnego, że przedmioty przeszkadzają sobie nawzajem. Oszczędzając miejsce, sBox wprowadza tutaj przejrzyste warunki: więcej miejsca na wiadra, środki czystości i tym podobne przybory, całkowicie bez konfliktów. To również lepiej wygląda.
Bezpieczne prowadzenie węża w sBox.
Swobodnie zwisający wąż może się zablokować i uszkodzić. sBox zapewnia jego bezpieczne przechowywanie z dala od innych sprzętów.

Rozwiązania zapobiegające blokadzie

Wąż nie może się zablokować ani uszkodzić w sBox. Jest chroniony przed przeszkodami, które mogłyby zakłócić funkcję wyciągania. Bezpieczna obudowa modułu gwarantuje również długotrwałą funkcjonalność węża doprowadzającego wodę.
Zakres działania baterii z wyciąganą wylewką i z sBox
Więcej elastyczności w strefie kuchennego zlewozmywaka: w połączeniu z sBox zakres działania wyciąganej wylewki i wyciąganej wylewki prysznicowej zwiększa się nawet o 76 cm.

Funkcja wyciąganej wylewki z sBox: niepojęta swoboda

W połączeniu z sBox wylewkę lub wylewkę prysznicową można wyciągnąć na długość nawet 76 cm. Zakres działania wylewki zwiększa się odczuwalnie w porównaniu z typowymi parametrami o około 50 cm. Dzięki temu można z łatwością napełniać duże naczynia i podlewać kwiaty lub zioła. Aby wielozadaniowość, z którą mierzysz się na co dzień, była efektywna.

 
Praca z baterią z sBox na blacie kuchennym.
Płynna praca dzięki funkcji wyciąganej wylewki: wąż można wyciągnąć z lekkością, kiedy wymaga tego zadanie.

Niespodziewanie wszystko idzie jak z płatka

Ciesz się płynnością pracy z baterią z funkcją wyciąganej wylewki w połączeniu z hansgrohe sBox: dzięki systemowi prowadzenia wewnątrz obudowy wąż wysuwa się z lekkością i równie wygodnie oraz cicho powraca na swoje miejsce. Bez kolizji z pojemnikami w szafce pod zlewozmywakiem.
sBox i jego elastyczne opcje montażu.
Płaską obudowę o szerokości maksymalnie 34 mm można zamontować nawet w przypadku małej ilości miejsca. Elastyczne możliwości montażu umożliwiają jego przystosowanie do lokalnych warunków.

Jest to wytrzymały moduł, który można łatwo zamontować

Miejsce na sBox znajdzie się nawet w najmniejszej szafce. Płaski moduł o wysokości zaledwie 52 cm można zamontować nawet w przypadku ograniczonej ilości miejsca, w narożniku lub w niskiej szafce pod kuchennym zlewozmywakiem. .

Wylewka z funkcją Select czy wylewka prysznicowa? Masz wybór

W przypadku baterii kuchennych hansgrohe z funkcją wyciąganej wylewki masz dwie możliwości do wyboru jeśli chodzi o korzystanie z wody w strefie kuchennego zlewozmywaka. Całkowicie zgodnie z Twoim upodobaniem możesz wybrać:

  • wyciąganą wylewkę prysznicową z funkcją łatwego przełączania pomiędzy dwoma rodzajami strumienia. Za pomocą strumienia normalnego szybko i z punktową dokładnością napełnisz nawet duże garnki i naczynia. Dodatkowy strumień prysznicowy sprawdza się dobrze do dokładnego czyszczenia i płukania owoców, warzyw i ryb. Obsługa jest ergonomiczna, ponieważ za pomocą jednej ręki możesz zmienić rodzaj strumienia, bez przerywania strumienia wody;
  • wyciąganą wylewkę z funkcją Select dla intuicyjnego sterowania wodą. Jedną ręką możesz wygodnie włączać lub wyłączać wodę za dotknięciem przycisku: Udaje się to z lekkością nawet za pomocą wierzchu dłoni lub łokcia w przelocie. Uchwyt baterii pozostaje przy tym otwarty i utrzymuje temperaturę wody i objętość strumienia na stałym poziomie.

Wszystkie baterie kuchenne z funkcją wyciąganej wylewki

Tak łatwa jest obsługa wyciąganej wylewki z funkcją zmiany strumienia

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy