Estetyka betonu, cegła i naturalne drewno

Surowy urok betonu dekoracyjnego i dodatków w łazience

Estetyka naturalnych materiałów, od ciepłej tonacji drewna, po beton dekoracyjny, jest trendem - także w łazience. Tam, zmysłowe w dotyku, naturalne materiały wspaniale łączą się z nowoczesną aranżacją. Kiedy szlachetne rustykalne powierzchnie skomponuje się z bateriami łazienkowymi, które oferują najwyższy poziom komfortu, powstaje indywidualna przestrzeń dobrego samopoczucia.

Prysznic na powierzchni z betonu.
Beton dekoracyjny na całej powierzchni nadaje strefom prysznica i wanny imponującego loftowego stylu. Surowa estetyka betonu ekscytująco kontrastuje z chromowanymi powierzchniami i szkłem.

Współczesny komfort w łazience łączy się z surową estetyką

Pokryte surowym tynkiem ściany nadają efekt przestronności, nawet małym łazienkom. Naturalny połysk cementu jest subtelny i harmonizuje z nowoczesnym wzornictwem. Metalicznie lśniąca technika zapewniająca komfort w łazience, wygląda wyjątkowo pięknie na tle szlachetnego, rustykalnego wnętrza. Kunsztownie wykonane akcesoria podkreślają przy tym atrakcyjny efekt wizualny naturalnych powierzchni. Naturalnym akcentem jest na przykład grubo tkany dywan na jednolitej płaszczyźnie betonu. Ściana z cegieł interesująco kontrastuje z najwyższej jakości armaturą i szlachetnymi łazienkowymi tekstyliami.  

Moda na surowe powierzchnie i kontrast

Oprócz betonu i cegieł w tym trendzie łazienkowym chętnie stosowane są również materiały po recyklingu lub wyglądające na używane. Ten sposób aranżacji nadaje wnętrzom niesamowicie zmysłowego klimatu. Surowy urok stylu loftowego ma wielu zwolenników wśród fanów designu.
 
Tam, gdzie w cenie są uproszczone rozwiązania dla osiągnięcia estetyki vintage, wyjątkowe efekty wizualne kreują dekory ścienne. Dlatego na rynku pojawiły się teraz także innowacyjne fototapety do łazienki, imitujące beton (lub inspirowane surowymi materiałami). Płytki imitujące drewno, z efektem patyny, cieszą się dużym zainteresowaniem. Dzięki temu, przy niewielkim nakładzie, można wykreować w łazience klimat zgodny z trendami.

Wow! Ta łazienka jest prawdziwa

Naturalne materiały w łazience zachęcają do tego, aby ich dotykać, odczuwać bosymi stopami i odkrywać ich zmysłowość.

Trend łazienkowy: surowy dywan sizalowy przed wanną.
Rustykalna estetyka jest trendem

Naturalne odcienie sprawiają, że autentyczne materiały mają tyle wdzięku

Idealny duet: Blask ultranowoczesnej technologii na tle naturalnej powierzchni

Nowoczesne baterie łazienkowe i technologia prysznicowa robią mocne wrażenie na tle szlachetnie rustykalnych ścian. Pozostawione w stanie naturalnym, często nierównomierne, materiały na ścianach i podłodze, wydobywają moc wyrazu prostolinijnego i geometrycznego wzornictwa i podkreślają wartość tych łazienkowych ozdób. Zredukowane wzornictwo o precyzyjnych krawędziach nawiązuje ekscytujący dialog z kunsztownie wykonanymi powierzchniami, oraz takimi, które posiadają wykonane celowo ślady użytkowania. Bogata w kontrasty estetyka, która jednocześnie oferuje urozmaicone doznania dotykowe, przemawia szczególnie do indywidualistów. Łączenie z lekkością: Asortyment dedykowany kompletnemu rozwiązaniu wnosi spokój do łazienkowej aranżacji. Przy tym, baterie i prysznice łączy ten sam kod wzornictwa, co kreuje harmonijny efekt wizualny całej aranżacji. 

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy