Przyjemność kąpieli pod prysznicem do kwadratu

Raindance E: Geometryczne i ponadczasowo eleganckie

Kwadratowe wzornictwo oraz najwyższej jakości chromowane i szklane powierzchnie sprawiają, że asortyment prysznicowy Raindance E jest wizualnym przebojem w nowoczesnej łazience. Od głowicy prysznicowej, przez komplet prysznicowy Showerpipe, po termostat – Raindance E oferuje niezliczone możliwości indywidualnej aranżacji Twojej wymarzonej łazienki. Dla perfekcyjnej harmonii dopełnij swoją łazienkę za pomocą wyrazistych baterii z linii Metropol.

łazienka hansgrohe z Raindance E Showerpipe.
Komplet prysznicowy Raindance E Showerpipe to kompletny system w wersji chrom z powierzchnią lustrzaną o przejrzystych zaletach, takich jak: wszystko w zasięgu dłoni, elastyczne funkcje i imponująca estetyka.

Radość podczas kąpieli pod prysznicem otrzymała nową formę

Pozwól, aby wzornictwo pryszniców Raindance E stało się wizualnym przebojem w Twojej łazience. Gładka powierzchnia kwadratowej głowicy prysznicowej znajduje swoją stylową kontynuację przechodząc w ramię prysznicowe. Nadaje to strefie prysznica charyzmatyczny charakter.

Z połączenia prostych kątów i gładkich powierzchni rozwija się harmonia formy kompletu prysznicowego Showerpipe, zestawu prysznicowego, drążka prysznicowego i termostatu ShowerTablet (o szerokości 350 lub 600 mm). Najwyższej jakości powierzchnie chromowane oraz ze szkła hartowanego kreują wyraziste akcenty. Wszechstronny asortyment współgra idealnie pod względem stylistyki z precyzyjnym wzornictwem linii baterii hansgrohe Metropol. Daje Ci to gwarancję bezpieczeństwa podczas łączenia produktów. Dla harmonijnego łazienkowego wnętrza.

Wzornictwo współgra z funkcją: Prysznicowe parametry XXL

Raindance E rozpieści Cię swoją przemyślaną i efektywną tarczą strumieniową: Z centrum tarczy płynie intensywny strumień, który zapewnia błyskawiczne wypłukanie szamponu z włosów. Po zewnętrznym obrysie dysze prysznicowe rozmieszczone są w większym rozproszeniu dla łagodniejszej intensywności. Łagodny deszcz prysznicowy otula Twoje ciało rozłożystym ciepłym strumieniem. Lekkie krople o większej objętości zapewnia AirPower. Komu zależy na oszczędzaniu wody, ten może sięgnąć po wariant EcoSmart.

Raindance E: Wiele wariantów, wspaniałe doznania

Twoje wymagania są wysokie - to bardzo dobrze. W asortymencie Raindance E do wyboru masz wiele wariantów, po to, abyś mógł dopasować produkt do swoich wyobrażeń:

  • Kwadratowa głowica prysznicowa zapewnia przyjemność kąpieli pod prysznicem XXL. Do dyspozycji masz trzy warianty montażu na ścianie i w suficie, zależnie od projektu Twojej wymarzonej łazienki. W przypadku wersji do montażu zintegrowanego w suficie, o tarczy strumieniowej o wymiarach 400 x 400 mm, prysznic scala się z sufitem w harmonijną całość.
  • W przypadku zestawu prysznicowego możesz doświadczyć połączenia elegancji płaskiego drążka prysznicowego Unica E z komfortem główki prysznicowej Raindance Select S 120. Za pomocą samohamującego uchwytu prysznicowego z regulacją wysokości oraz kąta ustawienia w pionie i w poziomie możesz dopasować pozycję główki prysznicowej do swoich potrzeb. Wybierz swój ulubiony wariant powierzchni: chrom z powierzchnią lustrzaną, biel/chrom lub czerń/chrom. Drążek prysznicowy dostępny jest także osobno.
  • Termostat ShowerTablet do prysznica łączy w sobie komfort termostatu prysznicowego i obszernej półki o szerokości nawet 600 mm. Kwadratowe wzornictwo Raindance E znajduje swoją kontynuację także w estetyce frontu ze szkła hartowanego – w wersji chrom z powierzchnią lustrzaną lub biel/chrom. Prosty język symboli oraz ergonomiczne uchwyty sprawiają, że obsługa jest dziecinnie prosta.
  • ShowerTablet do wanny łączy wylewkę wannową i termostat w jednym produkcie. Połącz go z główką prysznicową Twojego wyboru i przełączaj źródło wody wygodnie za pomocą obrotu pokrętła.
  • W przypadku kompletu prysznicowego Showerpipe możesz cieszyć się wszystkimi zaletami zestawu prysznicowego plus termostatem w jednym produkcie. Dzięki prostemu systemowi montażu na istniejących przyłączach jest to doskonały wybór przy planowanej renowacji.
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy