Harmonia z udziałem bieli

Biel triumfuje w łazience marzeń wśród łagodnych akcentów kolorystycznych

Elegancka biel jako kolor bazowy dodaje tej łazience światła i przestrzeni, baterie łazienkowe w ekskluzywnym wariancie powierzchni FinishPlus w kolorze matowej bieli harmonijnie dopełniają ten subtelny styl. Powściągliwy projekt wnętrza pozostawia przestrzeń na indywidualne akcenty, takie jak błękitne płytki na wybranych płaszczyznach. Do tego dodano rośliny, które wprowadzają naturę do tej czystej architektury łazienki.  

Jasna łazienka, w spójnej aranżacji z zastosowaniem białych baterii.
Biel jest na czasie

Baterie łazienkowe w kolorze matowej bieli rozświetlają łazienkę

Cenisz sobie jasne projekty wnętrz i pragniesz wyrazić swój indywidualny styl dzięki białym powierzchniom w łazience? W takim razie na pewno spodoba Ci się czysta linia tej łazienki marzeń, w której subtelne akcenty kolorystyczne są wyrazem indywidualnego charakteru. Dla efektu harmonii połącz świetlisty kolor bazowy ścian z jasnym drewnem mebli i pastelową kolorystyką błękitnych płytek, tam gdzie są one potrzebne. Matowe białe powierzchnie baterii łazienkowych i pryszniców nadają spokojną estetykę i luksusowy klimat tej wellnessowej łazience, jednocześnie nie dominując całości. Strefa prysznica "walk in” w jednym poziomie z podłogą, odseparowana pojedynczą taflą szkła, oferuje współczesny poziom komfortu pod postacią systemu prysznicowego. Mozaika osłaniająca ścianę w tym miejscu, a także w strefie umywalki i wanny, swoim wzorem przywodzi na myśl żywiołowość wody, podczas gdy różnorodne rośliny wprowadzają do łazienki jeszcze więcej naturalności. 

Białe powierzchnie baterii wyrażają osobisty styl 
Świadomy stylu wybór baterii w kolorze czystej bieli przejawia się konsekwentnie w aranżacji całej łazienki. Wariant powierzchni FinishPlus biały matowy nadaje szlachetne wykończenie bateriom z linii Talis E, a także produktom uzupełniającym, takim jak wąż prysznicowy i uchwyt oraz kompletny prysznicowy. Kombinacja baterii termostatycznej, głowicy i główki prysznicowej spełnia oczekiwania względem urozmaiconego komfortu kąpieli pod prysznicem, który perfekcyjnie dopełnia strefa prysznicowa idealnie zintegrowana z podłogą.
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy