Dla purystów, którzy są świadomi trendów

Czarno-białe kontrasty w nastrojowej łazience na poddaszu

W tej aranżacji stara łazienka na poddaszu została poddana gruntownej renowacji i kuracji odmładzającej. Dzięki temu, ograniczone dachowymi skosami pomieszczenie, zmieniło się w pełną światła, nowoczesną łazienkę marzeń. Dzięki umiejętnemu zastosowaniu jasno-ciemnych kontrastów i trendowych produktów łazienkowych w kolorze matowej czerni wykreowano stylową przestrzeń dobrostanu. 

Styl Ying i Yang oraz matowa czerń w strefie wanny.
Yin & Yang w łazience

Słoneczna oaza wellness na dziewięciu metrach kwadratowych

Umiejętny podział na przejrzyście zdefiniowane strefy nie tylko nadaje tej łazience na poddaszu przytulny charakter, ale sprawia również, że wygląda ona na większą niż jest w rzeczywistości. Przytulny klimat tworzy tu podłoga winylowa o wyglądzie drewna sosnowego i naturalne akcesoria. Uwagę przyciąga wolnostojąca, owalna wanna z odlewu mineralnego, której uzupełnieniem jest geometryczna bateria do montażu w podłodze Głęboka i biała wanna w połączeniu z wysoką i czarną matową baterią: Cóż to za wyrazisty wzorniczy duet w stylu Yin i Yang! Świeże zestawienie kolorystyczne znajduje swoją kontynuację również w strefie białej marmurowej umywalki. Za komfort obsługi odpowiada tu jednouchwytowa bateria w wariancie matowa czerń. 

Geometryczne linie dla przejrzystego, nowoczesnego efektu całości

Na ścianie pod instalację podtynkową w strefie umywalki wykonano mozaikę w czarno-biało-antracytowych kolorach. Szklane płytki - podobnie jak w strefie prysznicowej - tworzą modną oprawę dla codziennych rytuałów pielęgnacji ciała. W strefie prysznica w jednym poziomie z podłogą za błogostan odpowiada prostokątna głowica prysznicowa w kolorze matowej czerni, która otula całe ciało przyjemnym strumieniem deszczowym. Płaska bateria podtynkowa w kolorze matowej czerni oferuje większą swobodę ruchów niż bateria natynkowa. Kolejne kontrastowe elementy aranżacji to grzejnik i drzwi przesuwane o horyzontalnych liniach - utrzymane w stylowej kolorystyce odcieni czerni i szarości.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy