Test hansgrohe ComfortZone

Perfekcyjne połączenie baterii z umywalką

Szukasz baterii do swojej umywalki? Lub odwrotnie: Masz już baterię hansgrohe i chcesz dowiedzieć się, która ceramika do niej pasuje? Dla Twojej maksymalnej radości i komfortu w Twoim domu, tutaj znajdziesz idealne kombinacje baterii i umywalek. Przetestowane przez hansgrohe. Dla wspaniałych chwil w kontakcie z wodą podczas mycia rąk, mycia włosów lub napełniania wysokich naczyń.

Harmonia w strefie umywalki: W ten sposób wszystko pasuje do siebie pod względem estetycznym i funkcjonalnym

Pasują do siebie i dobrze prezentują się razem: Aby bateria i umywalka były do siebie wzajemnie dopasowane pod względem estetycznym i funkcjonalnym, marka hansgrohe opracowała Test ComfortZone.

Niezależnie od tego, czy chcesz odświeżyć swoją łazienkę, kompletnie ją zmodernizować czy zbudować od nowa. Niezależnie od tego, czy kupisz najpierw baterię, czy umywalkę: W każdym przypadku pojawia się pytanie: Jakie produkty pasują do siebie?

Optymalne kombinacje baterii i umywalek znajdziesz poniżej w dokumentach PDF, które oddajemy bezpłatnie do Twojej dyspozycji. Dzięki wyłonionym przez nas wymarzonym duetom możesz cieszyć się mnóstwem funkcjonalnej swobody, harmonizującym wzornictwem i fantastycznym doznaniem w kontakcie z wodą. Każdego dnia.

W swojej łazience niczego nie pozostawiaj przypadkowi 

Płaska umywalka z wysoką baterią czy misa umywalkowa przy której woda płynie pod niewłaściwym kątem: To może powodować pryskanie. A bateria zbyt niska? Niepotrzebnie ogranicza Twoją przestrzeń działania w strefie umywalki. Ponieważ w hansgrohe zależy nam na tym, aby w Twojej łazience było przyjemnie i pięknie, nasza marka premium troszczy się o szerszą perspektywę. Testujemy nasze baterie w połączeniu z ceramiką różnych producentów.

Bezpłatnie jako plik PDF: ponad 12000 przetestowanych kombinacji

Do każdej umywalki pasująca bateria: Dzięki Testowi hansgrohe ComfortZone uciążliwe pryskanie wody, jak na przedstawionym zdjęciu, należy do przeszłości.

Marka hansgrohe opracowała kompleksowy proces testowania, po to aby z góry wykluczyć ryzyko pryskającej wody, wzornicze faux pas oraz utratę komfortu. "Test hansgrohe ComfortZone" gwarantuje Ci perfekcyjną kombinację baterii i umywalki. W tym celu profesjonaliści branży sanitarnej, w warunkach zbliżonych do naturalnych, sprawdzają, jak rodzima armatura zachowuje się w połączeniu z popularną ceramiką wiodących producentów. Dzięki temu masz pewność właściwego wyboru w aspekcie estetycznym i funkcjonalnym.

Na stacji kontrolnej: W ten sposób przebiegają testy w hansgrohe 

Czerp z bogactwa naszych odkryć w procesie swojego projektowania: W Centrum Testów marki hansgrohe przetestowaliśmy już ponad 12000 kombinacji baterii i umywalek. W ramach rozbudowanych testów funkcji sprawdzane są między innymi przestrzeń swobody w strefie umywalki oraz poziom pryskania wody.

Tak działa Test ComfortZone:

  • Test przestrzeni swobody. Czy kombinacja oferuje wystarczająco dużo funkcjonalnej przestrzeni? W tym celu, pomiędzy baterią i umywalką umieszcza się kulę testową, aby sprawdzić, czy ta kombinacja zapewnia wygodne mycie rąk.
  • Test pryskania. Czy woda pryska podczas uruchamiania strumienia? Na tym etapie baterię uruchamia się i ponownie wyłącza w różnych warunkach ciśnienia wody. Następuje ocena poziomu pryskania.
  • Test praktyczny. Czy woda pryska podczas mycia rąk? W tym celu standaryzowany model dłoni umieszcza się pod otwartym strumieniem wody. Ocenia się poziom rozpryskanej wody poza umywalką.

Przetestowane i rekomendowane: optymalne kombinacje w strefie umywalki

Udało Ci się wyszukać dopasowaną kombinację? Kiedy już, z pomocą tabel testowych marki hansgrohe, zdecydujesz się na dopasowany duet, skonsultuj wybraną kombinację ze swoim fachowym doradcą. Fachowy doradca oceni, czy spełnione są wymogi w aspekcie wymiarów i warunków technicznych pomieszczenia. Nawet najpiękniejszy dobór na nic się nie zda, jeśli przestrzeń okaże się niewystarczająca, zabraknie odpowiednich przyłączy albo ciśnienie wody będzie za niskie. Bo wszystkie warunki muszą być spełnione, aby realizacja projektu się powiodła.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy