hansgrohe ComfortZone

Więcej swobody ruchów i komfortu w strefie umywalki

Dużo swobody ruchów w strefie umywalki, najwyższy komfort obsługi i zniwelowane pryskanie wody: hansgrohe ComfortZone oferuje Ci więcej korzyści w pakiecie. ComfortZone definiuje ilość miejsca pomiędzy wylewką baterii a umywalką. Dzięki tej technologii znajdziesz baterię dobraną do potrzeb, takich jak mycie rąk, mycie włosów lub napełnianie wysokich naczyń.

Co to jest hansgrohe ComfortZone?

hansgrohe ComfortZone w trzech różnych wariantach.
ComfortZone marki hansgrohe oznacza: różne warianty wysokości baterii i wylewek, dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

hansgrohe oferuje wiele baterii w rozmaitych wariantach wysokości. Możesz wybrać wariant, który zapewni Ci najwięcej komfortu na co dzień. Informacja na temat milimetrów w nazwie naszych baterii wskazuje parametry ComfortZone. Dzięki temu na pierwszy rzut oka możesz rozpoznać, który wariant wysokości baterii jest najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb - i do Twojej umywalki. Dzięki naszym wariantom ComfortZone możesz cieszyć się niespotykaną dotąd przestrzenią swobody.

Zalety ComfortZone w zestawieniu:

  • Baterie łazienkowe hansgrohe w wariantach ComfortZone dopasowane są do Twoich potrzeb. Ich obsługa jest intuicyjna, ich wzornictwo doskonałe, a technika zaawansowana. 
  • Wysokie, niektóre także obrotowe, baterie zapewnią Ci większą swobodę ruchów: na przykład podczas mycia włosów w umywalce lub napełniania wysokich naczyń.
  • Dobrze dopasowane rozwiązania dla każdej strefy umywalkowej: zarówno dla umywalek do wbudowania, jak i nablatowych, dla małych umywalek, a także mis umywalkowych.

hansgrohe ComfortZone: Ciesz się dużą dawką dodatkowej wygody, elastyczności i przyjemności obsługi.

Znajdź swój osobisty ulubiony produkt o dopasowanym wariancie wysokości wylewki:

Dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb wysokość wylewki

Mniejszy wariant hansgrohe ComfortZone sprawdza się doskonale w łazience gościnnej, gdzie główną funkcją jest mycie rąk. Średnia wysokość baterii oferuje wystarczającą swobodę ruchów na co dzień, na przykład podczas mycia rąk lub twarzy. A kto ceni sobie wyjątkową przestrzeń swobody, może wybrać baterię z ekstra dużą ComfortZone. Ta nowo odkryta swoboda ruchów wniesie do Twojego życia nową jakość na stałe.

Baterie marki hansgrohe z ComfortZone możesz połączyć zarówno z umywalkami wiszącymi na ścianie, jak i misami umywalkowymi, a także z umywalkami do podbudowy i wbudowania. Szeroki wybór masz także w aspekcie wzornictwa. Klasycznie czy nowocześnie: W hansgrohe znajdziesz rozmaite style z optymalną ComfortZone.

Przygotowaliśmy dla Ciebie stylistycznie spójne kombinacje, które również niwelują pryskanie strumienia: W tym celu do wielu popularnych umywalek dopasowaliśmy właściwą ComfortZone. Test hansgrohe ComfortZone pomoże Ci szybko ustalić, jaka bateria pasuje do Twojej umywalki.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy