Prosta renowacja i modernizacja

Nowa armatura natynkowa w strefie prysznica i wanny szybko podniesie wartość Twojej łazienki

Czy sądzisz, że Twojej łazience przydałoby się odświeżenie? Nie chcesz jednak w tym celu burzyć ścian czy przeprowadzać kompleksowego remontu? W takim razie najlepiej zdecyduj się na jeden w wielu nieskomplikowanych produktów marki hansgrohe do montażu natynkowego. Ta armatura oraz systemy prysznicowe podniosą wartość Twojej łazienki w aspekcie technicznym i estetycznym. I szybko przemienią Twoją strefę prysznica lub wanny w wyspę dobrego samopoczucia.

Czym jest instalacja natynkowa i kiedy sprawdza się to rozwiązanie

Klasyczny wariant instalacji w strefie prysznica to: Termostat natynkowy i główka prysznicowa. W strefie wanny dołącza do zestawu jeszcze wylewka wannowa. Zależy Ci jednak na bardziej finezyjnym rozwiązaniu, a duża głowica prysznicowa jest tym, co marzy Ci się od dawna? W takim razie system prysznicowy to coś dla Ciebie: więcej komfortu, więcej prysznicowego rozmachu i więcej przyjemności w kontakcie z wodą. W przypadku tej ultranowoczesnej całości złożonej z termostatu natynkowego, głowicy prysznicowej i główki prysznicowej wszystkie elementy są do siebie idealnie dopasowane pod względem wzornictwa i funkcji.

"Renowacja w wersji light" - wystarczy montaż na istniejących przyłączach

Takie kompletne systemy to atrakcyjne rozwiązanie wtedy, gdy chcesz przeprowadzić nieskomplikowaną modernizację swojej łazienki: Montaż natynkowy polega na podłączeniu do istniejących przyłączy. Wymiary podłączeniowe są znormalizowane, dzięki czemu systemy marki hansgrohe pasują do Twojej łazienki. Nawet gdy mieszkasz w wynajętym mieszkaniu, warto przeprowadzić modernizację, ponieważ baterie natynkowe i termostaty, a także systemy prysznicowe można równie szybko ponownie zdemontować.

A jak działa instalacja podtynkowa? Integracja termostatu lub termostatów w jednolitej płaszczyźnie ze ścianą oszczędza miejsce oraz jest wizualnie elegancka i powściągliwa. Ten minimalizm wzorniczy zapewni Ci więcej swobody ruchów podczas kąpieli pod prysznicem lub w wannie. Ten typ instalacji wymaga nieco większych nakładów, ponieważ technikę montuje się wewnątrz ściany na bazie elementu podstawowego. Większe nakłady są dla Ciebie w porządku? W takim razie obejrzyj tutaj nasze rozwiązania podtynkowe .

Nowoczesna łazienka z podłogą prysznicową i otwartą architekturą.
Więcej komfortu, więcej prysznicowego rozmachu, więcej przyjemności kąpieli pod prysznicem: Ten szlachetny kompletny system marki hansgrohe składa się z termostatu ShowerTablet.

Jakie są dostępne systemy sterowania natynkowego i ich możliwości

W asortymencie marki hansgrohe znajdziesz armaturę natynkową dla każdego upodobania, dla każdego planu łazienki i na każdy budżet. Wszystkie te produkty będą Ci służyć wiernie i przez długi czas. Niektóre z nich pozwolą Ci także na realizację łazienkowych marzeń. Tutaj znajdziesz przegląd produktów, który pomoże Ci dokonać wyboru. W każdym przypadku hansgrohe oferuje różnorodność ergonomicznych wariantów uchwytów i wzornictwa oraz rozmaite warianty powierzchni. Za sprawą dużej dawki know-how oraz, na przykład, funkcji tłumienia hałasu, te produkty hansgrohe działają wyjątkowo cicho. 

Bateria jednouchwytowa czy armatura dwuotworowa

Najprostszą możliwość sterowania wodą oferuje mieszaczowa bateria prysznicowa lub wannowa. Do wyboru masz łatwe w obsłudze baterie mieszające lub elastyczną armaturę dwuuchwytową. Od subtelnych modeli bazowych po imponującą armaturę luksusową, w asortymencie marki hansgrohe znajdziesz wszystko. Wskazówka: Połącz swoją nową armaturę z główką prysznicową marki hansgrohe oraz z drążkiem prysznicowym w tej samej stylistyce.

Termostaty - niezawodne centrale sterujące dla strefy prysznica i wanny

Termostaty natynkowe cechuje technicznie zaawansowane wnętrze. Regulują one temperaturę wody niezawodnie i z niezmienną jakością. Dzięki temu możesz korzystać ze strefy prysznica i wanny wysoce komfortowo i masz pewność ochrony przed nieprzyjemnymi wahaniami temperatury. Termostaty hansgrohe spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa, które niezawodnie chronią Cię przed wysoką temperaturą i poparzeniem o korpus armatury: na przykład ochrona przed poparzeniem dzięki blokadzie bezpieczeństwa na poziomie 40°, izolowany korpus o zaokrąglonych narożnikach i możliwość wstępnego ustawienia ograniczenia temperatury. 

ShowerTablet - komfortowe designerskie termostaty z powierzchnią półki

Wszystkie te zalety łączą w sobie także termostaty ShowerTablet. Są to wielofunkcyjne komfortowe termostaty, które posiadają sporo dodatkowych atrybutów:

  • Dzięki swoim półkom ze szkła hartowanego oferują one mnóstwo miejsca na łazienkowe akcesoria (dostępne są różne warianty szerokości). W ten sposób szampon i żel pod prysznic masz zawsze pod ręką. 
  • Ich supernowoczesne wzornictwo jest estetycznym przebojem w każdym wnętrzu i harmonijnie komponuje się także z dużą strefą prysznica. Termostaty ShowerTablet są dostępne także w świeżym wariancie kolorystycznym biel-chrom i w wariancie z wylewką wannową.
  • W wariancie Select, płaskie przyciski zapewniają jeszcze więcej radości obsługi w łazience. Prysznice oraz rodzaje strumienia możesz w tym przypadku aktywować z łatwością za dotknięciem przycisku. Intuicyjne elementy Select są idealnym rozwiązaniem także dla dzieci, osób starszych lub z ograniczeniami ruchowymi.

Komplety prysznicowe Showerpipe - kompletne instalacje z mnóstwem zalet

Jeśli zdecydujesz się na jeden z naszych systemów do montażu natynkowego, otrzymasz szereg korzyści w pakiecie: Zyskujesz głowicę prysznicową bez konieczności kucia ściany. Możesz cieszyć się wszechstronną przyjemnością kąpieli pod prysznicem dzięki nawet sześciu rodzajom strumienia w główce i głowicy prysznicowej oraz komfortowym systemem sterowania wodą. To wszystko może stać się Twoim udziałem nawet dzięki prostym modelom. Do wyboru oferujemy jednak także warianty Deluxe o wysokim współczynniku generowania przyjemności. W przypadku modeli Select możesz czerpać komfort, design i przyjemność pełnymi garściami. Także komplety prysznicowe Showerpipe dostępne są w wariancie z wylewką wannową.

Często zadawane pytania (FAQ) na temat instalacji natynkowej

Nasze kilkudziesięcioletnie doświadczenie w serwisie klienta pokazało, że użytkowników nurtują najczęściej poniższe pytania. Tutaj przedstawiamy odpowiedzi: 

  • Co jeśli instalacja znajduje się na zbyt dużej głębokości w ścianie? Nie ma problemu. W sprzedaży dostępne są odpowiednie elementy przedłużające w każdym rozmiarze. Możesz dzięki nim bez problemu zamontować swoją nową armaturę.
  • Co jeśli instalacja w ścianie przebiega lekko ukośnie? Nie ma powodu do zmartwienia. W przypadku modeli hansgrohe drobne błędy można skorygować dzięki dołączonym przyłączom. 
  • Posiadasz przepływowy podgrzewacz wody lub zasobnik? To nie przeszkoda. W zależności od modelu, wiele spośród baterii i pryszniców marki hansgrohe współpracuje z systemami doprowadzającymi wodę ciepłą.
  • Przez jaki czas mój produkt objęty jest gwarancją? Marka hansgrohe oferuje Ci dobrowolną gwarancję producenta przez okres pięciu lat. A co jeśli Twój produkt jest już znacznie starszy? Nic nie szkodzi. Jeśli w późniejszym czasie zepsuje się jakaś uszczelka lub coś okaże się nieszczelne, znajdziesz u nas części zamienne, które wymienisz z dziecinną łatwością (z użyciem standardowych narzędzi).

Tak to działa: Instalacja na istniejących przyłączach

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy