hansgrohe Select

Select: Twój komfortowy przycisk dla większej radości w łazience

hansgrohe Select oznacza ułatwienie codziennych rutynowych czynności i dziecięcą lekkość obsługi w łazience. Wystarczy jedno kliknięcie, aby zmienić rodzaj strumienia, wybrać inny odbiornik prysznicowy oraz włączyć lub wyłączyć wodę. Ta przemyślana koncepcja obsługi zapewnia więcej radości w strefie umywalki i wanny, a także prysznica. Select to rozwiązanie intuicyjne, długowieczne i niezawodne.

Więcej radości w kontakcie z wodą: W ten sposób obsługa pryszniców i baterii staje się wygodniejsza

Radość za dotknięciem przycisku: W przypadku pryszniców i baterii hansgrohe Select dostarcza odczuwalnie więcej komfortu obsługi.

Intuicyjnym komfortem obsługi najlepiej cieszyć się wszędzie. Dlatego wybór produktów hansgrohe z technologią Select jest tak bogaty.

Jakie produkty są dostępne z technologią Select?

Steruj wodą w prosty i niezawodny sposób

Za pomocą przycisku Select możesz przełączać różne rodzaje strumienia w głowicach i główkach prysznicowych. W przypadku termostatów prysznicowych, uruchamiać i wyłączać wybrany odbiornik prysznicowy. Natomiast jeśli chodzi o baterie umywalkowe, możesz za dotknięciem przycisku włączać i wyłączać wodę (W tym przypadku przyciski Select można obsługiwać nawet wierzchem dłoni lub łokciem.) Dzięki temu ta technologia jest wprost stworzona dla użytkowników w każdym wieku, a także osób z ograniczeniami ruchowymi.

Znajdź dla siebie produkt, który ułatwi Ci codzienność:

hansgrohe Select: wyrafinowana, trwała mechanika.
Rewolucyjna konstrukcja mechaniczna zapewnia wygodne przełączanie rodzajów strumieni.

hansgrohe Select: przycisk funkcyjny do przełączania strumienia z lekkością

Inteligentna redukcja do tylko jednego przycisku obsługi dla pryszniców i baterii sprawia, że przyjemność korzystania z wody w jej najpiękniejszej formie jest teraz prosta. Ma na to wpływ także umiejscowienie przycisku, przemyślane względem komfortu użytkowania. To właśnie czyni produkty marki hansgrohe tak intuicyjnymi i wygodnymi w obsłudze.

Stworzone dla długotrwałej niezawodności

hansgrohe Select umożliwia przełączanie strumienia w czysto mechaniczny sposób. Właśnie dlatego przycisk ten działa tak niezawodnie i jest tak wytrzymały. Długowieczność przycisku Select została potwierdzona w testach długotrwałego obciążenia polegających na 90.000 uruchomień. Dlatego wybór hansgrohe Select to decyzja na rzecz długotrwałego komfortu w łazience.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy