Więcej objętości, więcej przyjemności

Odkryj wodę na nowo z bateriami AirPower oszczędzającymi wodę

Ciesz się wodą jeszcze bardziej i obniż jej zużycie - hansgrohe AirPower czyni to możliwym. Technologia AirPower wzbogaca wodę powietrzem, dzięki czemu każda kropla ma odczuwalnie większą objętość, intensywność i lekkość. Rezultat: więcej przyjemności i radości przy każdym kontakcie z wodą w łazience. A także większa wydajność. Ponieważ dzięki potędze powietrza możesz korzystać z wody oszczędniej.

hansgrohe AirPower: Przeżyj więcej z mniejszą ilością wody

Oszczędzająca wodę głowica natryskowa z hansgrohe AirPower.
Więcej niż woda. Połączenie wody i powietrza w AirPower zapewnia oszczędne zużycie i więcej przyjemności dla skóry.

Ponieważ w odróżnieniu od kosztownej wody, powietrze dostępne jest bez ograniczeń, wynalazcy marki hansgrohe opracowali rewolucyjną koncepcję w wewnątrz firmowym laboratorium: AirPower. Oznacza to: Radość i jednoczesną oszczędność wody.

Zasada jest prosta, lecz genialna: Przez całą powierzchnię tarczy prysznicowej powietrze jest zasysane do wewnątrz. W ten sposób napływająca woda zostaje dosłownie nadmuchana energią. Wzbogacane na bieżąco powietrzem krople nabierają lekkości i miękkości. Dzięki temu nie tylko zwiększa się Twoja przyjemność kąpieli pod prysznicem, ale także obniża się zużycie wody. Dzięki AirPower możesz cieszyć się wodą w jej najpiękniejszej postaci - bez troski o środowisko.

Wyjątkowe doznanie kąpieli pod prysznicem z AirPower

Pod wpływem musującego wibrowania aksamitnych kropel na powierzchni skóry powstają wspaniałe doznania: Prysznicowy deszcz AirPower obejmuje całe ciało i rozpieszcza Cię fenomenalnym odczuciem dobrostanu. Wiele produktów hansgrohe jest wyposażonych w tę fantastyczną funkcję: Głowice i główki prysznicowe, systemy prysznicowe, a także baterie umywalkowe.

W hansgrohe jesteśmy przekonani, że liczy się każda kropla. Dlatego zależy nam na tym, aby wspierać Cię w oszczędzaniu wody i energii. W asortymencie naszych produktów łazienkowych wyposażonych w wyznaczającą kierunki technologię znajdziesz szeroki wybór pryszniców AirPower. Interesują Cię także rodzaje strumienia, które oferują funkcję AirPower marki hansgrohe? Musującej przyjemności AirPower doświadczysz dzięki strumieniom Rain Air XL i Rain Air.

Dowiedz się, jak działa AirPower w prysznicach marki hansgrohe:

Oszczędzająca wodę bateria wannowa z technologią hansgrohe AirPower.
Nieustannie w działaniu dla komfortu i obniżenia zużycia wody: Technologia AirPower marki hansgrohe w wylewce baterii.

hansgrohe AirPower: nadaje wodzie jeszcze lepszą jakość - także w strefie umywalki

Wiele spośród baterii marki hansgrohe wyposażonych jest w AirPower. Dodatkową dawkę komfortu i wydajności wody rozpoznasz na pierwszy rzut oka u wylotu wylewki baterii. Bezgłośnie i niezawodnie AirPower nadaje każdej kropli odczuwalnie większą objętość, eliminując jednocześnie uciążliwe pryskanie wody. Czy podczas mycia rąk, mycia włosów lub pielęgnacji wrażliwej skóry dziecka: Aksamitnie miękkie krople działają dobroczynnie.

Tak działa hansgrohe AirPower w przypadku baterii:

Odkryj tutaj produkty hansgrohe z technologią AirPower:

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy