Strumienie marki hansgrohe

Przełączaj rodzaje strumieni - ciesz się kąpielą, tak jak lubisz

Kto raz odkryje zmysłowy świat rodzajów strumieni marki hansgrohe, ten nie będzie już chciał kąpać się w żaden inny sposób. W naszym rodzimym Laboratorium Strumienia rozwijamy i optymalizujemy rodzaje strumieni, aby dopasować je do Twoich osobistych upodobań. Do codziennej pielęgnacji ciała, dla odprężenia i zastrzyku świeżości - z pomocą czternastu rodzajów strumieni spełniamy wszystkie Twoje pragnienia.

Zmysłowy wodny kokon: mikrokrople z głowicy prysznicowej Raindance S 240 1jet P \(Ø 240 mm\) otulą całe ciało

Odpowiedni rodzaj strumienia - dla każdego typu osobowości prysznicowej

Od delikatnej mgiełki z główki prysznicowej po luksusową letnią ulewę z głowicy prysznicowej: różne strumienie wody mogą dawać zupełnie inne odczucia. Jednak zawsze wyzwalają dobre samopoczucie, gdy wypływają z produktów hansgrohe. Chociaż gusta kąpieli pod prysznicem są bardzo zróżnicowane. Spełniamy oczekiwania naszych klientów w zakresie dobrego samopoczucia, dzięki szerokiej gamie pryszniców. Serie testów w praktyce pozwoliły wyłonić trzy różne typy osobowości prysznicowych:

  • Wybierający prysznic dla przyjemności to te osoby, które lubią celebrować miłe doznania.
  • Wybierający prysznic dla efektu chcą szybkiego pobudzenia wszystkich swoich zmysłów.
  • Wybierającym prysznic punktowy zależy na ukierunkowanym odprężeniu.


W hansgrohe zależy nam na tym, aby każdy członek rodziny mógł cieszyć się kąpielą pod prysznicem w swoim ulubionym stylu lub spontanicznie przełączać się z jednego rodzaju strumienia na drugi. Właśnie dlatego wynaleźliśmy Select: aby każdy prysznic Raindance Select pozwalał przełączać się między trzema rodzajami strumienia w zależności od nastroju. I za za dotknięciem przycisku.

NOWOŚĆ: PowderRain, szczęśliwe miejsce dla wrażliwych

hansgrohehe wymyśla na nowo przyjemność prysznica i zachwyca użytkowników innowacyjnymi rodzajami strumienia. PowderRain to najnowsza gwiazda na prysznicowym niebie. W przypadku tego rodzaju strumienia, z głowicy prysznicowej uwalnianych jest tysiące bardzo drobnych kropel. PowderRain otula całe ciało, dzięki czemu czujesz się otulony delikatnym wodnym kokonem. Jego silniejszy odpowiednik, Intense PowderRain, ma jeszcze większą liczbę kropel. Dzięki temu czujesz jeszcze większą intensywność i skuteczność prysznica. Badacze strumienia hansgrohe wykorzystali swoją rozległą wiedzę na temat wody do stworzenia wyjątkowo cichych mikrokropel. Rezultat: zmysłowa, super cicha sesja odprężająca w domowym spa. Ilość rozprysku podczas kąpieli jest również zmniejszony dzięki niewielkiej wadze kropli PowderRain.

Strumień PowderRain wypływa prosto z główek prysznicowych Raindance Select, głowic prysznicowych Raindance lub kompletów prysznicowych. Oba rodzaje strumienia są zawarte w nowej serii z linii prysznicowej Rainfinity, zapewniając zupełnie nowe doznania kąpieli.

Przekonaj się, dlaczego Raindance Select S 120 zachwyca tak wiele osób:

Któremu z rodzajów strumieni najchętniej pozwolisz się rozpieszczać?

Oferujemy Ci bogactwo form wody, dzięki którym możesz wykreować swoją indywidualną strefę prysznica wellness. Odkryj rodzaje strumieni hansgrohe, dzięki którym kropla po kropli uwolnisz się od codziennych napięć:

  1. RainAir: Odprężający strumień deszczowy, który jest wzbogacany powietrzem wewnątrz tarczy prysznicowej. Woda dzięki temu nabiera odczuwalnej miękkości i objętości, spływa na ciało deszczem pereł, otulając Cię wspaniałym doznaniem przyjemności. Te jednostki pieszczoty dla skóry przypominają swą łagodnością ciepły letni deszcz, dlatego ten strumień jest wprost stworzony dla tych, którzy lubią celebrować miłe doznania.
  2. Rain: Silny strumień deszczowy z pobudzającym zastrzykiem świeżości dla całego ciała. Przyjemna intensywność wody sprawdza się doskonale podczas spłukiwania szamponu z włosów. Ten rodzaj strumienia to idealny wybór, gdy potrzebujesz aktywizacji o poranku lub regeneracji w międzyczasie.
  3. Whirl: Wirujący strumień masujący, który odkręca zmęczenie po całym dniu. Rozluźnia on napięte mięśnie szczególnie w obszarze karku i ramion. Wirująca spirala wędruje po ciele niczym palce wprawnego masażysty. Idealny wybór wtedy, gdy chcesz uwolnić się od stresu lub podarować sobie porcję odprężenia po treningu.
  4. PowderRain: ten wyjątkowo miękki strumień prysznicowy gwarantuje rewelacyjny, relaksujący, odprężający i cichy prysznic. Tysiące mikrokropel otula całe ciało. PowderRain jest nie tylko cudownie delikatny, ale także skuteczny: wiele tysięcy mikrokropel świetnie spłukuje żel i szampon.

Pozostałe rodzaje strumieni marki hansgrohe to RainStream, CaresseAir, IntenseRain, Massage, Mono, TurboRain, Rainflow, Mix i SoftRain. Więcej na ten temat znajdziesz w galerii zdjęć.

Przegląd rodzajów strumieni marki hansgrohe - pozwól się zainspirować najpiękniejszym efektom wody

Bogactwo rodzajów strumieni, które wnoszą urozmaicenie do Twojej codzienności

Wiele produktów marki hansgrohe, takich jak główki, głowice czy dysze boczne, zawierają w sobie jeden lub kombinację kilku rodzajów strumieni. Dzięki nim możesz podczas każdej kąpieli pod prysznicem cieszyć się urozmaiconymi efektami wody, raz poddając się odprężającej łagodności wody, to znów intensywności pobudzającego strumienia.

A oto, co wyróżnia rodzaje strumieni marki hansgrohe: Współpracują one z technologiami, takimi jak EcoSmart czy AirPower. W przypadku EcoSmart zużycie wody zostaje obniżone z myślą o ekologii, natomiast doznanie obfitości wody pozostaje równie wspaniałe. W przypadku AirPower woda zostaje wzbogacona powietrzem - krople nabierają dzięki temu objętości i miękkości. Twoje koszty za wodę i energię zmaleją.

Niezależnie od tego, czy budzisz swoje zmysły strumieniem IntenseRain, czy w ukierunkowany sposób stosujesz strumień Mono, aby osiągnąć punktowe odprężenie, lub uwalniasz stres codzienności powierzając go mocy strumienia RainFlow: Każdy rodzaj strumienia marki hansgrohe jest rezultatem sztuki nadawania kształtu wodzie i wydobywa z tego drogocennego żywiołu doznanie wellness. W ten sposób kąpiel pod prysznicem staje się pasją.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy