Innowacyjny odpływ z blokadą zapachów

Dryphon hansgrohe: mniej czyszczenia w ciągu roku

Odpływy liniowe marki hansgrohe wyposażone w technologię Dryphon wyraźnie minimalizują nakłady na sprzątanie. Ten wyjątkowo wydajny suchy syfon zapobiega gromadzeniu się włosów i zanieczyszczeń w odpływie i blokuje nieprzyjemne zapachy z kanalizacji. Możesz zaoszczędzić mnóstwo czasu, którego zwykle wymaga czyszczenie standardowego syfonu.

Tak działa innowacyjna technologia Dryphon

Innowacyjny Dryphon hansgrohe to system mechanicznej blokady nieprzyjemnych zapachów, który zapewnia błyskawiczny odpływ wody wykorzystanej do kąpieli pod prysznicem, często jest nazywany suchym syfonem. Wydajność odpływu, wynosząca nawet 60 l/min, zapobiega zatorom wody i skutecznie odprowadza brud i włosy do kanalizacji. Po odprowadzeniu wody, technologia Dryphon natychmiast zamyka otwór odpływu, dzięki czemu nie ma otwartego połączenia z kanalizacją. W ten sposób strefa prysznica w jednej linii z podłogą oraz cała łazienka pozostają wolne od nieprzyjemnych zapachów. W odróżnieniu od standardowego syfonu, w którym nieprzyjemne zapachy blokuje woda, Dryphon w odpływowach RainDrain działa w oparciu o technologicznie zaawansowaną membranę i nie wysycha nawet w przypadku dłuższej nieobecności domowników.

Dryphon skutecznie i z dużą szybkością odprowadza wodę ze strefy prysznica dzięki doskonałej wydajności
system odpływowy Dryphon hansgrohe
Dryphon w strefie prysznica w jednej linii z podłogą błyskawicznie i z dużą wydajnością odprowadza wodę wykorzystaną do kąpieli.

Najwyższa wydajność zapewnia czysty odpływ wolny od nieprzyjemnych zapachów

Technologia Dryphon w połączeniu z systemem odpływowym RainDrain zapewni Ci oszczędność czasu podczas sprzątania łazienki, większy komfort w strefie prysznica w jednej linii z podłogą i przyjemny klimat w wymarzonym łazienkowym wnętrzu.

  • Dryphon skutecznie blokuje nieprzyjemne zapachy. Blokada nieprzyjemnych zapachów działa na zasadzie mechanicznej i nawet podczas dłuższej nieobecności domowników nie wysycha, ponieważ nie polega na zamknięciu wodnym.
  • Wyjątkowa wydajność odpływu wynosząca nawet 60 l/min doskonale odprowadza wodę spod prysznica XXL z dużych głowic prysznicowych, przekraczając standardowe parametry. To zapobiega staniu wody pod prysznicem.
  • Duży przepływ zapobiega osadzaniu się brudu, pozostałości mydła i włosów, co niezwykle ułatwia sprzątanie i oszczędza czas.
  • Technologia Dryphon reguluje różnice ciśnienia w kanalizacji, na które mogą wpływać np. inni użytkownicy w gospodarstwie domowym oraz blokuje gazy wydobywające się z kanalizacji.

Technologia odwodnienia Dryphon dostarczana jest w standardzie do elementów zewnętrznych odpływów liniowych RainDrain: Flex, Match, Rock, Original, aby można ją było opcjonalnie zastosować. Z zestawym podstawoym uBox dostarczany jest syfon, który można zamienić na Dryphon nawet na już zamonotwanym odpływie.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy