hansgrohe XXL Performance

Wielka przyjemność z ekstra dużymi prysznicami deszczowymi

Ty także masz ochotę na prysznic w dużym formacie? hansgrohe dostarcza Ci radości kąpieli pod prysznicem w nowych wymiarach. Nasze główki i głowice prysznicowe oferujemy z parametrami XXL Performance, a to oznacza: Tarcze strumieniowe pryszniców deszczowych mają od 100 do 600 mm średnicy. Dzięki temu pielęgnacja ciała staje się rytuałem wellness. Ponieważ przyjemność, komfort i odpoczynek marka hansgrohe dostarcza w pakiecie.

Zachwycające tarcze strumieniowe dla wielkich chwil pod prysznicem

Wydajność XXL: Oczy zamknięte i ściekające z codziennego życia.
XXL Performance: Zamknąć oczy i pozwolić z każdą kroplą odpływać codzienności.

XXL Performance oznacza rozłożyste strumienie w głowicach i główkach prysznicowych marki hansgrohe. Odczucie wody przypomina ciepły letni deszcz, co zapewnia odprężenie. Prysznic w dużym formacie marka hansgrohe oferuje pod postacią wielu swoich produktów, takich jak na przykład głowice prysznicowe Rainmaker Select czy Raindance Rainmaker. Zamknij oczy, rozkoszuj się rozmaitymi rodzajami strumieni i pozwól aby codzienność odpływała z każdą kolejną kroplą wody.

Kto myśli, że przyjemność XXL i oszczędne zużycie wody wykluczają się nawzajem, temu chętnie przedstawimy kontrargument. Dzięki naszym wariantom EcoSmart Twoje zużycie wody wyniesie jedynie 9 litrów na minutę, gdy Ty będziesz cieszyć się prysznicowym doznaniem ekstraklasy. A to dlatego, że dzięki innowacyjnym rodzajom strumieni hansgrohe, jak na przykład RainAir, poczujesz rozkosz nawet przy wielkości przepływu 9 litrów. Zawdzięczamy to obfitym, wzbogaconym powietrzem kroplom (Technologia AirPower).

Znajdź swój osobisty ulubiony produkt o parametrach XXL Performance:

XXL Performance: Więcej niż norma. Lepiej niż dobrze.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy