02.02.2018

Pięć nowości marki hansgrohe wyróżnionych nagrodą iF DESIGN AWARD

Podczas wydarzenia iF DESIGN AWARDS 2018 nowe produkty marki hansgrohe zgarniają aż pięć prestiżowych nagród iF. W ten sposób międzynarodowe jury eksperckie wyraża swoje wielkie uznanie dla wzornictwa wiodącej marki. W tym roku nagrodzone zostały produkty łazienkowe i kuchenne, wyróżniające się innowacyjnym wzornictwem.

Nasze nagrodzone produkty 2018

Nagroda iF DESIGN AWARD jest przyznawana raz do roku przez najstarszą w skali świata, niezależną instytucję do spraw wzornictwa: iF International Forum Design GmbH w Hanowerze. Produkty marki hansgrohe wyróżniane są tym prestiżowym znakiem jakości już od 40 lat. W 2018 roku następujące nowości otrzymały to rozchwytywane trofeum:

 • C51-F450-06 zestaw zlewozmywakowy combi 450
  Zestawy zlewozmywakowe combi marki hansgrohe zainicjowały swego rodzaju rewolucję korzystania z wody. Jako perfekcyjnie dopasowane do siebie zestawy combi, na które składają się zlewozmywak kuchenny, bateria kuchenna i sBox, ułatwiają one pracę w kuchni w znaczący sposób.
 • Głowica prysznicowa E z przyłączem sufitowym
  Przyjemność kąpieli pod prysznicem w oprawie geometrycznego designu: Kwadratowe wzornictwo oraz najwyższej jakości chromowane i szklane powierzchnie sprawiają, że asortyment prysznicowy Raindance E jest wizualnym przebojem w nowoczesnej łazience. Głowica prysznicowa zapewnia przyjemność kąpieli pod prysznicem XXL. 
 • Zestawy prysznicowe Raindance E Unica
  Elegancki duet dla indywidualizmu pod prysznicem: Płaski drążek prysznicowy Unica E stabilizuje wygodną główkę prysznicową Raindance Select S, dokładnie tam, gdzie tego chcesz. Z samohamującym uchwytem prysznicowym, z regulacją wysokości oraz kąta ustawienia, w pionie i w poziomie. 
 • Komplety prysznicowe Raindance E Showerpipe
  W przypadku tych systemów prysznicowych można cieszyć się zaletami zestawu prysznicowego i termostatem w jednym produkcie. Dzięki prostemu systemowi montażu na istniejących przyłączach jest to doskonały wybór wtedy, gdy myślisz o renowacji łazienki.
 • Termostaty ShowerTablet 
  Termostat ShowerTablet marki hansgrohe łączy w sobie komfort termostatu prysznicowego i obszernej półki o szerokości nawet 600 mm. Kwadratowe wzornictwo Raindance E pojawia się tutaj ponownie pod postacią frontu ze szkła hartowanego.

„Ogromnie cieszymy się z faktu, że po raz kolejny spadł na nas deszcz nagród iF DESIGN AWARD, który potwierdza naszą filozofię designu. Wspólnie z projektantami o światowej renomie kładziemy nacisk na absolutnie najwyższą jakość produktów, odnoszące sukcesy wzornictwo produktowe, a przede wszystkim, na optymalną korzyść klienta“, mówi Jan Heisterhagen, Wicedyrektor Zarządzania Produktem, Hansgrohe SE. Firma zaprezentuje część zwycięskich produktów na swoim stoisku targowym podczas targów SHK w Essen, od 6. do 9. marca 2018.

iF DESIGN AWARDS

hansgrohe 2018: Innowacyjność na całej linii

Eksperci od wybitnych osiągnięć w dziedzinie wzornictwa

Od 65 lat nagroda iF DESIGN AWARD to uznawany na całym świecie znak markowy, potwierdzający doskonałe wzornictwo. Marka iF to symbol wybitnych osiągnięć w dziedzinie wzornictwa, znany na całym świecie. iF DESIGN AWARD należy do najważniejszych nagród w dziedzinie wzornictwa na świecie. Stanowi ona wyróżnienie dla osiągnięć w dziedzinie wzornictwa we wszystkich dyscyplinach: Wzornictwa produktu, opakowań, identyfikacji wizualnej, architektury UX i architektury wnętrz, jak również Professional Concept. Jury w składzie 63 niezależnych, międzynarodowych ekspertów każdego roku weryfikuje ogromną ilość aplikacji. W aktualnym konkursie jurorzy musieli dokonać wyboru spośród 6400 zgłoszeń z 54 krajów. To wszystko z uwzględnieniem takich kategorii, jak jakość projektu, wykonanie, stopień innowacyjności, przyjazność dla środowiska czy funkcjonalność.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy