EcoSmart: wielka przyjemność pod prysznicem pomimo małego zużycia wody.
Oszczędzaj wodę, energię i pieniądze!

#InTouchWithOurPlanet: radość z oszczędzania wody

Chcesz brać prysznic przy mniejszych kosztach wody i energii – a mimo to mieć wspaniałe wrażenia podczas kąpieli? Z naszym kalkulatorem oszczędności obliczysz, ile zasobów możesz zaoszczędzić z prysznicami hansgrohe EcoSmart.

Oszczędzaj wodę - i odwdzięcz się planecie

Technologia EcoSmart zapewnia roczną oszczędność wody* przy czterech osobach, która napełni:

W ten sposób możesz oszczędzać wodę i energię z EcoSmart

Mała sztuczka, wielki efekt: Z filmu dowiesz się, jak działa technologia EcoSmart.

Z tym zrównoważonym produktem wynalezionym przez hansgrohe oszczędzasz cenne zasoby, a jednocześnie cieszysz się wspaniałym komfortem kąpieli pod prysznicem.

Sekret tkwi w technologii EcoSmart, która zapewnia nawet o 40 procent mniejsze zużycie wody w porównaniu ze standardowymi główkami prysznicowymi. Z EcoSmart+ zużycie jest mniejsze nawet o 60 procent. Dzięki oszczędności wody potrzeba mniej energii cieplnej, co obniża również rachunki za gaz i prąd.

Oblicz teraz swoje oszczędności! Pozwól aby kalkulator oszczędności hansgrohe obliczył dla Ciebie, ile wody, energii i pieniędzy możesz zaoszczędzić w ciągu roku.

Znajdź swój oszczędzający wodę prysznic EcoSmart

Woda to więcej niż zasób. Zieleń to więcej niż kolor.

Woda to życie i nasza pasja. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby ten cenny zasób chronić: tworząc oszczędzające wodę i energię prysznice, baterie i technologie. Ty także pozwól się prowadzić swojej miłości do wody i do tej przepięknej planety. Razem jesteśmy #InTouchWithOurPlanet. Mieć swój wkład w większą całość to wspaniałe uczucie, które nabiera mocy. Z każdą pojedynczą kąpielą pod prysznicem.

W ten sposób Grupa Hansgrohe zobowiązuje się do działań w sposób zrównoważony 

Myślenie i działanie w sposób zrównoważony są głęboko zakorzenione w Grupie Hansgrohe. W latach 80., jako jeden z pierwszych producentów w branży, wprowadziliśmy na rynek główkę prysznicową oszczędzającą wodę. Do 2030 roku przedsiębiorstwo wprowadzi we wszystkich swoich prysznicach i bateriach technologie oszczędzające wodę i energię, ponieważ około 90 procent emisji CO2 idzie na konto fazy użytkowania łazienek, jak pokazała analiza łazienkowa przeprowadzona przez Grupę Hansgrohe.

*Przykładowa kalkulacja opiera się na założeniu, że każdy członek tej czteroosobowej rodziny kąpie się przez 5 minut dziennie.
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy