Solidny styl: żelazo i beton

Styl industrialny podbija kuchnie, dominuje metal i solidne wykończenia

Uwielbiasz surowy fabryczny wdzięk i chłodne kolory połączone w całość w kuchennej aranżacji? W takim razie postaw na styl industrialny. Czarny metal i solidne powierzchnie stanowią idealne tło dla lśniących chromowanych baterii. Dodaj do tego stal nierdzewną naszych zlewozmywaków lub naturalną kolorystykę ich granitowych wariantów. Ten trend dopełnia estetyka betonu i stylu vintage.

Kuchnia w stylu industrialnym z ciepłą nutą.
Sytl industrialny łączy solidne materiały, zgaszone kolory i lśniącą stal nierdzewną. Bateria kuchenna z innowacyjnym systemem obsługi to wizualny przebój w strefie zlewozmywaka.

Świetne przepisy na wzornictwo industrialne w kuchni

Metalowe akcenty i czerń charakteryzują styl industrialny.
Styl industrialny łączy w sobie modną technikę i naturalne powierzchnie: lśniąca stal nierdzewna, baterie kuchenne klasy premium i przyjemny w dotyku naturalny kamień współtworzą harmonijny obraz całości.
Styl industrialny łączy elementy nawiązujące do przemysłu i manufaktur w chłodnych i jednocześnie przytulnych wnętrzach. Świadomy wybór surowych materiałów, takich jak żelazo, stal, beton i kamień, daje efekt aranżacji w stylu urban. Dlatego nie dziwi fakt, że styl industrialny przywodzi na myśl również świat loftów. Wykreuj za pomocą tego stylu harmonijną kombinację zmysłowości i racjonalnej funkcjonalności.

Typowa dla tego trendu jest paleta kolorów, takich jak czerń, szarość i odcienie rdzy. Przy projektowaniu chłodnej kuchni w stylu industrialnym najważniejsza jest atmosfera fabryczna otwartych ścian z cegły: producenci ścian i podłóg oferują różnorodne interpretacje prawdziwych materiałów, z patyną lub bez. Ślady zużycia są w pełni dozwolone w przypadku stylu industrialnego. W ten sposób elementy vintage, takie jak metalowe taborety i lampy warsztatowe dopełniają całości zamierzonej estetyki starych miejsc pracy.Dzięki temu styl industrialny wyróżnia się na tle minimalistycznych wnętrz mieszkalnych.

W modnej kuchni połączenie rustykalnych powierzchni i współczesnej technologii może być wykorzystane jako komunikat: surowy szyk napotyka nowoczesny design. Półki z czarnymi metalowymi ramami, jak w magazynie, są funkcjonalne i jednocześnie reprezentują luźny styl. Ta koncepcja obejmuje również beton, zarówno na podłodze, jak i na frontach mebli: autentyczna estetyka zachęca, aby eksplorować ją dotykiem. Opcją są też efekty rdzy na powierzchni kultowych mebli, najczęściej z palety odcieni producenta.

Aranżacje kuchenne pomiędzy loftem a kuchnią warsztatową

Najwyższa funkcjonalność dedykowana kuchni, pasująca do stylu industrialnego

Podoba Ci się surowy styl industrialny jako pomysł na Twoją kuchnię marzeń? Aby mógł powstać harmonijny projekt spełniający najwyższe techniczne wymogi, hansgrohe oferuje szeroki wybór nowoczesnych baterii kuchennych. Ergonomiczne przełączanie pomiędzy dwoma rodzajami strumienia i indywidualne warianty wysokości ComfortZone pasują do charakteru pracy w kuchniach w stylu industrialnym. Wzornictwo zorientowane na płynność działań oferuje w przypadku baterii z funkcją wyciąganej wylewki i sBox absolutnie doskonały komfort obsługi.

Harmonijnie łącz styl industrialny z materiałami marki hansgrohe

Nasze baterie kuchenne połączysz z niezawodną harmonią stylistyczną z purystycznymi zlewozmywakami kuchennymi hansgrohe. Do wyboru masz nowoczesny design w wariancie kolorystyki stali nierdzewnej lub naturalnego granitu z materiału SilicaTec. Oba warianty stanowią funkcjonalne akcenty w kuchni zaaranżowanej w stylu industrialnym. Wysokiej jakości, błyszcząca stal nierdzewna podejmuje temat techniczny, a solidne zlewozmywaki granitowe doskonale komponują się z modnymi materiałami. Ponadto bateria kuchenna jest dostępna w kilku wariantach kolorystyki, które uzupełniają ten trend. Metaliczne odcienie i kolory matowe, takie jak szczotkowany czarny chrom, matowa czerń i estetyka stali nierdzewnej, sprawiają, że bateria kuchenna doskonale komponuje się z aranżacją w stylu industrialnym.
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy