Pomysły na nowoczesną łazienkę

Nowoczesna łazienka: Przestrzeń dobrego samopoczucia z przyjaznym klimatem i wydajną funkcjonalnością

Nowoczesne łazienki oferują przyjemność na co dzień i zachęcają do tego, aby w nich przebywać. Współczesna architektura wnętrz łączy przy tym przemyślaną ergonomię, inteligentne funkcje i indywidualne pomysły aranżacyjne. Dzięki zaprojektowanym w wyrazistej stylistyce bateriom i prysznicom marki hansgrohe, nowoczesna łazienka zyskuje osobowość. Jednocześnie innowacyjne technologie zapewniają wydajne korzystanie z przyjemności, jaką oferuje woda.

Łazienka w stylu śródziemnomorskim z dużymi oknami.
W nowoczesnej łazience, strefa prysznica w jednej linii z podłogą, wolnostojąca wanna i umywalka tworzą razem oazę dobrego samopoczucia. Eleganckie, wysokie baterie i szlachetna głowica prysznicowa Raindance E harmonizują z aranżacją wnętrza.

Współczesne wzornictwo w połączeniu z innowacyjnymi technologiami

W Twoim stylowo urządzonym domu nowoczesna łazienka jest czymś znacznie więcej niż pomieszczeniem służącym rutynowej pielęgnacji. Praktycznie urządzona komórka o spartańskiej urodzie i z atmosferą tymczasowości, która służy wyłącznie higienie ciała, od dawna należy do przeszłości. Współcześnie zaaranżowana łazienka to indywidualna przestrzeń dobrego samopoczucia, która zachęca do tego, aby przebywać w niej dłużej. 

Nowoczesne wzornictwo łazienkowe oznacza:

 • Inteligentne rozplanowanie przestrzeni, które umożliwia wykreowanie atmosfery otwartości oraz oferuje mnóstwo swobody ruchów, bez względu na rozmiary łazienki;
 • przemyślaną ergonomię, która zapewnia komfortową przyjemność w kontakcie z wodą;
 • najwyższy możliwy poziom przyjazności dla środowiska naturalnego, który umożliwia odpowiedzialne korzystanie z zasobów wody i energii;
 • indywidualną swobodę realizacji osobistych preferencji względem aranżacji.

Współczesne łazienki otwierają pole dla rozkwitu Twojego indywidualnego stylu. Nowoczesna łazienka integruje się harmonijnie zarówno z nową architekturą, jak i pieczołowicie zmodernizowanym wnętrzem.

Eleganckie baterie o nowoczesnym wzornictwie

Komfort obsługi i przyjemność estetyczna w łazience są dziś ze sobą nierozerwalnie związane. Baterie Talis Select łączą w sobie ergonomię i pełne wyrazu wzornictwo.

Sink tap with golden segments in a classic bathroom.

Wzornictwo w nowoczesnych łazienkach

Pragniemy dostarczyć Ci inspiracji, które pomogą Ci zaprojektować współczesne wnętrze.

 • Podobają Ci się koncepcje przestrzeni, które cechuje prostolinijność aranżacji, zdecydowana geometria, otwarte widoki i swoboda ruchów? Inspiracje do tego znajdziesz w tematyce poświęconej trendowi na transparentność w łazience.
 • Dobrze czujesz się wśród form mieszkalnych bliskich naturze, o cechach skandynawskich i z elementami z drewna, kamienia naturalnego lub dekoracyjnego betonu? Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz na stronie poświęconej trendowi na autentyczne i surowe wnętrza.
 • Uwielbiasz styl śródziemnomorski z ciepłą kolorystyką i łagodnymi formami? Pozwól zainspirować się naszą nowoczesną łazienką marzeń
 • Przyciągają Cię młodzieżowe projekty w wesołych kombinacjach kolorystycznych i z żywiołowymi detalami? Przekonaj się o ich indywidualnym uroku w dziale poświęconym trendowi na łazienkowe akcesoria

Nowoczesna łazienka zyskuje także na indywidualiźmie za sprawą swobodnych połączeń stylistycznych. Wówczas purystyczne wnętrze wzbogaca się o bliskie naturze elementy aranżacji. Albo formy geometryczne wchodzą w interakcję z żywiołową koncepcją kolorystyczną.

Najwyższy poziom przyjemności w kontakcie z wodą we współcześnie zaaranżowanej łazience

Baterie i systemy prysznicowe marki hansgrohe to idealne wyposażenie nowoczesnej łazienki. Za ich pomocą postawisz stylowe akcenty i wyrazisz swoją indywidualność.

 • Dzięki swojej precyzyjnej geometrii baterie z linii Metropol wnoszą do łazienki prostolinijną elegancję.
 • Linia Metris stwarza, ze względu na swoje zredukowane wzornictwo, atmosferę klarowności.
 • Wzornictwo linii Talis łączy w sobie formę i funkcję dla zapewnienia najwyższego komfortu i wydajnego korzystania z przyjemności, jaką oferuje woda. Dzięki technologii Select możesz sterować przyjemnością korzystania z wody za dotknięciem przycisku.
 • Baterie Talis S oferują ergonomiczną perfekcję do stref umywalki, bidetu, wanny i prysznica. Do ich obsługi służy komfortowy uchwyt pin.
 • Ponadczasowe wzornictwo Linii Focus integruje się harmonijnie z każdym wnętrzem.
 • Czysta forma i łagodnie wybrzuszone powierzchnie baterii z Linii Logis dostarczają przyjemnych doznań dla zmysłu dotyku.

W strefie prysznica, komplety prysznicowe Rainmaker, Raindance E lub Croma, komponują się harmonijnie z nowoczesną aranżacją łazienki. Dzięki eleganckim głowicom prysznicowym i główkom prysznicowym, te wszechstronne systemy prysznicowe oferują komfortową przyjemność w kontakcie z wodą. Designerski termostat RainSelect zapewnia radość obsługi i umożliwia odpowiedzialne korzystanie z zasobów wody i energii.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy