Narzędzie online i wyszukiwarka stylów marki hansgrohe

Dzięki tym pomysłom, znajdziesz swoją łazienkę marzeń

Remontujesz lub marzysz o całkiem nowej łazience? Masz już pomysły, ale przydałyby Ci się profesjonalne porady stylistyczne? W takim razie wypróbuj z nami różne możliwości. Wyszukiwarka stylów marki hansgrohe pomoże Ci odkryć Twój łazienkowy styl. Kolory, formy, materiały: W tych dobranych stylizacjach wszystko do siebie pasuje. Co jest odpowiednie dla Ciebie i Twojego domu?

Odkryj łazienki marzeń

Koncert życzeń względem aranżacji łazienkowej

Odkryj tutaj: Pomysły na aranżację łazienki i łazienkowe światy stylistyczne

Możliwości aranżacyjne w łazience są nieskończone. hansgrohe pragnie pomóc Ci w odnalezieniu optymalnego wyposażenia łazienki. Takiego, które pasuje do wnętrza Twojego domu. Takiego, które podkreśli Twoją wyjątkowość. Wyszukiwarka łazienki marzeń to narzędzie do projektowania, które inspiruje. I wyszukiwarka stylów, za pomocą której możesz projektować.

Interaktywne narzędzie online z mnóstwem wymarzonych łazienek

Podoba Ci się jasna oaza odosobnienia ze strefą spokoju, która zaprasza do relaksu? Kochasz skandynawski styl, który wprowadza do domu pierwotny charakter nordyckiego krajobrazu? Czy raczej purystyczną elegancję - taką jak w hotelu? Nie? Jednak najlepiej czujesz się w uwodzicielskiej atmosferze orientalnego hammamu. Od możliwości może zakręcić się w głowie ...

Nadszedł czas, abyś odkrył i zaprojektował w sposób przemyślany swoją łazienkę marzeń

Tak to działa: Dwie ilustracje wnętrz, które tu widzisz, przestawiają konkretne światy stylistyczne. Kliknij w motyw, który bardziej do Ciebie przemawia ("wymyślna" lub "purystyczna"?). Powtórz czynność jeszcze przez szereg kolejnych razów. W ten sposób będziesz zawężać swój wybór kliknięcie za kliknięciem. Na zakończenie zaprezentujemy Ci łazienki, które w dużym prawdopodobieństwem będą Ci się podobać. Możesz się w to bawić ile chcesz, do czasu aż znajdziesz swoją wymarzoną łazienkę.

Podoba Ci się prysznic lub bateria na zdjęciach? W opisach łazienek marzeń znajdziesz konkretne informacje na temat zastosowanych w nich produktów marki hansgrohe. Możesz je polubić i dodać do listy ulubionych. Dzięki liście i informacjom będziesz idealnie przygotowany do wizyty w specjalistycznym punkcie sprzedaży.

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy