AddStoris: zawsze piękny porządek i wszystko pod ręką

Dopasowane dodatki marki hansgrohe w strefie umywalki.
Nowości hansgrohe 2021

Uczyń swoją łazienkę kompletną!

Szukasz odpowiednich akcesoriów do swojej łazienki? Lubisz, gdy wszystko wokół umywalki, toalety, prysznica i wanny do siebie pasuje? Od wieszaków na ręczniki po dozowniki na mydło: pod postacią AddStoris marka hansgrohe oferuje szeroką gamę akcesoriów dedykowanych harmonijnej oazie dobrego samopoczucia. Akcesoria idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i aranżacji łazienki.  

Spójny projekt kompletnej łazienki dzięki stylowym akcesoriom w sześciu kolorach

Szczoteczka i pasta do zębów, mydło w płynie i gąbki, maszynki do golenia i tym podobne: Co zrobić ze wszystkimi rzeczami, których używasz na co dzień w łazience? Gdzie te niezbędne produkty mogą znaleźć odpowiednie miejsce, które zadowoli Cię również pod względem estetycznym?

AddStoris to odpowiedź na wszystkie Twoje dylematy związane z brakiem miejsca do przechowywania rzeczy w łazience

Ta linia akcesoriów zachwyca płaskim, minimalistycznym wzornictwem i doskonale komponuje się z bateriami hansgrohe w Twojej łazience. Pudełko na chusteczki lub lustro kosmetyczne wpisują się w Twoją aranżację równie pięknie i subtelnie. Dla nowoczesnego obrazu całości, w którym wszystko wizualnie do siebie pasuje, z zachowaniem właściwych proporcji.

Akcesoria w specjalnych wariantach powierzchni: Piękne, praktyczne, wszechstronne

Rozwiń swoją kreatywność i dopełnij swoją łazienkę bez wielkich nakładów. Gama akcesoriów AddStoris umożliwia Ci realizację wielu pomysłów na kombinacje elementów, które wyrażą Twój styl. hansgrohe oferuje dodatki w sześciu różnych kolorach powierzchni. Dzięki temu akcesoria te są idealnym dopełnieniem dla naszych baterii i pryszniców w kolorze FinishPlus. Zainspiruj się przykładami pięknych kombinacji, które udostępniamy dla Ciebie w galerii zdjęć.

Przegląd zalet linii AddStoris

  • Ciesz się większą funkcjonalnością, przestrzenią i miejscem do przechowywania przedmiotów w strefie umywalki, WC, prysznica i wanny.
  • Czyste, prostolinijne wzornictwo AddStoris idealnie wpisuje się w każde nowoczesne łazienkowe wnętrze.
  • Jeśli swoją aranżację łazienki z produktami marki hansgrohe uzupełnisz o te dodatki, osiągniesz wspaniały efekt ogólny o harmonijnej estetyce, gdzie wszystko do siebie pasuje.
  • Wybierz z sześciu różnych wariantów powierzchni ten, który pasuje do Twojej łazienki.
  • Wszystkie produkty z programu są łatwe w montażu i oferują atrakcyjną relację ceny do jakości.
  • Produkty AddStoris są idealnym dopełnieniem asortymentu FinishPlus marki hansgrohe.
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy