hansgrohe dla lepszej higieny

Bezdotykowe mycie rąk bez kontaktu z armaturą

Szukasz armatury do swojej łazienki gościnnej, pomieszczeń sanitarnych w Twojej restauracji, firmie lub siedzibie organizacji? Tam, gdzie ręce myje wiele osób, czystość i higiena są szczególnie istotne, również na powierzchni armatury. hansgrohe wspiera higienę prawidłowego mycia rąk, oferując baterie bezdotykowe.  

Oto, co przemawia za bezdotykową armaturą elektroniczną

hansgrohe dla lepszej higieny
Mycie rąk, jako sposób na zapobieganie infekcjom, stało się bardziej aktualne niż wcześniej. Bezdotykowe baterie hansgrohe wspierają przy tym higienę, pomagając oszczędzać zasoby.
  • Brak bezpośredniego kontaktu z armaturą czy uchwytem obsługi. To poprawia higienę w strefie umywalki, szczególnie w obiektach sanitarnych, z których korzysta wielu różnych użytkowników. 
  • Optymalna temperatura wody umożliwiająca prawidłowe mycie rąk jest wstępnie ustawiona, nie ma potrzeby indywidualnej regulacji. 
  • Woda płynie tylko wtedy, gdy jest potrzebna. To oszczędza zasoby w zakresie zużycia wody i energii potrzebnej do jej podgrzania. Dzięki technologii EcoSmart są to baterie wyjątkowo oszczędne pod względem zużycia wody.
  • Forma armatury elektronicznej umożliwia jej łatwe i efektywne czyszczenie. W razie potrzeby umycia umywalki armatura wyposażona jest w funkcję automatycznego zatrzymania wody.
  • Długowieczna jakość: baterie elektroniczne hansgrohe to wysokiej jakości produkty markowe z certyfikatem TÜV, na które udzielamy dobrowolnej pięcioletniej gwarancji producenta.          
  • Higiena w kombinacji z wzornictwem: czyste wzornictwo sprawia, że baterie elektroniczne są wizualnym przebojem w strefie umywalki. W ten sposób w łazience gościnnej aspekt higieny zostaje połączony z atrakcyjną aranżacją. 

Prawidłowe mycie rąk: armatura bezdotykowa

Bezdotykowa armatura sanitarna zyskuje na znaczeniu ze względów higienicznych: Elektronika uruchamia strumień wody jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, bez potrzeby dotykania uchwytu. Obsługa jest bezdotykowa zarówno przy włączaniu, jak i wyłączaniu strumienia. Wbudowana elektronika zbliżeniowa z czujnikiem podczerwieni wykrywa obecność rąk nad umywalką, automatycznie uruchamia strumień wody i zatrzymuje go po zakończeniu mycia rąk. 

Bezdotykowe baterie umywalkowe hansgrohe cechuje piękne wzornictwo.
Bezdotykowe baterie umywalkowe hansgrohe cechuje piękne wzornictwo i solidna jakość. Dlatego naszym klientom ostatecznym oferujemy dobrowolną gwarancję producenta wynoszącą pięć lat.

Te oznaczenia sygnalizują większy komfort

Ciesz się wodą w jej pełnym wymiarze
AirPower
AirPower

Ciesz się wodą w jej pełnym wymiarze

Technologia hansgrohe AirPower wzbogaca wodę powietrzem, tworząc przyjemny strumień nasycony miękkimi kroplami o dużej objętości. Domieszka powietrza zmniejsza jednocześnie ryzyko związane z pryskającą wodą w strefie umywalki. Przyjemny miękki strumień pozwala na bardziej wydajne korzystanie z wody, obniżając jej zużycie.

przeczytaj tutaj

Dobrowolna gwarancja producenta dla Ciebie
Gwarancja
Gwarancja

Dobrowolna gwarancja producenta dla Ciebie

Na swoje bezdotykowe baterie elektroniczne hansgrohe udziela konsumentom dobrowolnej gwarancji przez okres pięciu lat. Oferowanie naszym klientom zawsze najwyższej jakości to elementarny składnik filozofii naszej firmy.

przeczytaj tutaj

Armatura elektroniczne do wszystkich rozwiązań strefy umywalki        

Bezdotykowe baterie umywalkowe z elektroniką na podczerwień dla lepszej higieny są dostępne w wariancie zasilania sieciowego i na baterię. Montaż baterii na dowolnej umywalce przeprowadzi fachowy instalator. W przypadku wariantu z zasilaniem sieciowym należy dodatkowo przewidzieć podłączenie prądu.

Bateria elektroniczna z zasilaniem sieciowym wykorzystuje gniazdo pod umywalką, które jest połączone z dostarczanym razem z produktem transformatorem na niskie napięcie 6 V. Box umieszcza się również pod umywalką i jest on podłączany do armatury.

Bezdotykowa armatura umywalkowa na baterię pobiera niskie napięcie z baterii 6 V (typ CR-P2). W tym celu box, który jest dostarczany razem z produktem, podłączany jest do armatury pod umywalką. Bateria wystarcza na ok. 2 lata prawidłowego mycia rąk i można ją wymienić.

 

Ustawienie parametrów armatury bezdotykowej jest łatwe

Elektronika czujnika wymaga dostosowania do lokalnych warunków, wielkości i powierzchni umywalki. W przypadku baterii elektronicznych marki hansgrohe dopasowanie do warunków otoczenia odbywa się automatycznie. W przypadku bezdotykowych baterii z funkcją wstępnego ustawienia temperatury, żądaną temperaturę ustawia profesjonalny instalator. W przypadku wariantu z regulacją temperatury do dyspozycji jest uchwyt mieszający znajdujący się na korpusie baterii, który umożliwia indywidualne dopasowanie temperatury wody podczas mycia rąk. 

Zainteresowała Cię bezdotykowa armatura? W takim razie tutaj znajdziesz kompetentnego doradcę i profesjonalnego instalatora

 

Wzornictwo w połączeniu z funkcją: Elektroniczne baterie umywalkowe marki hansgrohe

Elektroniczne instalacje dla higieny wody pitnej    

Publiczne i komercyjne pomieszczenia sanitarne są czasem nieczynne przez dłuższy czas. Jeśli woda nie płynie, lecz stoi w instalacji, bakterie Legionella mogą w coraz większym stopniu rozwijać się jako patogen wywołujący zapalenie płuc. 

Aby zapobiec wdychaniu zanieczyszczonych zarazkami oparów wody po uruchomieniu armatury, która długo była nieużywana, można w przypadku armatury elektronicznej aktywować tak zwane płukanie higieniczne . Płukanie higieniczne jest to automatyczne uruchamianie strumienia wody na dziesięć sekund każdorazowo po upływie 24 godzin od ostatniego użycia armatury.

Oprócz tego do dyspozycji jest również funkcja płukania ciągłego przez trzy minuty dla potrzeb dezynfekcji termicznej. Obie funkcje są uruchamiane przez Ciebie, zarządcę lub konserwatora budynku.
Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicy